کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی
امتیاز دهی : post

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی می‌تواند به دلیل انسداد ورودی خروجی آب باشد و از آنجایی که شما دارای دانش و تجربه تخصصی در این زمینه نیستید باید از یک کارشناس و تکنسین متخصص که تجربه بالایی دارد کمک بگیرید تا به راهنمایی دقیق شما در این زمینه بپردازد.

بهترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

امروزه پیدا کردن یک مرکز زمین حرفه‌ای و تخصصی کار مشکلی شده است به طور کلی افراد دیگر نمی توانند به هر مرکزی اعتماد کنند بنابراین به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از مراجعه به یک مرکز جهت تعمیر لوازم خانگی خود موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی هایی که یک مرکز تعمیر معتبر باید داشته باشد تجربه و مسئولیت پذیری بالای کارشناسان و متخصصین تعمیر است. اگر آنها به اندازه کافی در زمینه تعمیر لوازم خانگی تجربه نداشته باشند ممکن است دستگاه شما را دچار مشکلات بیشتری کنند بنابراین اولین گزینه ای که باید به آن توجه کنید تجربه و سابقه کاری تکنسین متخصص تعمیر است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

در وهله دوم موضوعی که باید به آن توجه جدی داشته باشید این است که خدمات مورد نظر شما در منزل ارائه شود برای مثال اگر نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی هستید باید حتما از مرکزی کمک بگیرید که خدمات مورد نیاز شما را در منزل ارائه دهد حمل دستگاه تا مرکز تعمیر کار مشکلی است و ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود بنابراین بهترین انتخابی که می توانید داشته باشید تماس با مرکز تعمیر آنلاین به عنوان نمایندگی تعمیر انواع لوازم خانگی در برندهای مختلف است.

مجموعه مقالات شدن کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه این توانایی را دارد تا به تفسیر تمامی اطلاعات دستگاه شما بپردازد برای مثال اگر می خواهید بدانید علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی چیست تکنسین ها با بررسی همه جانبه تمامی قطعات دستگاه شما ابتدا مشخص می کنند که دلیل آن چیست سپس با استفاده از ابزار با کیفیتی که در اختیار دارند فرایند تعمیر را آغاز می کنند. شماره تماس مرکز ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر به صورت غیر حضوری ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بررسی علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی

همانطور که گفتیم علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی متفاوت است‌. در ادامه برخی از مهمترین آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • شیر ورودی آب لباسشویی بسته است

گاهی اوقات ممکن است علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی بسته شدن شیر ورودی آب باشد بنابراین باید سعی کنید که ابتدا به بررسی دقیق بپردازید و اگر شیر ورودی آب بسته است آن را باز کنید.

  • مسدود شدن یا گرفتگی شیلنگ آب

یکی از دلایل به اصلی نمایش علامت شیر آب بر روی پنل ماشین لباسشویی مسدود شدن یا وجود گرفتگی در شیلنگ آب باشد در چنین مواقعی کارشناسان تکنیسین متخصص با باز کردن لوله و تخلیه آن مشکل به وجود آمده را برطرف می کند.

به طور کلی زمانی که شما لباس های خود را برای شستشو داخل محفظه لباسشویی قرار می دهید ممکن است که مقدار زیادی پرز یا رسوب در شیلنگ لباسشویی تجمع پیدا کند این امر باعث ایجاد گرفتگی در آن می‌شود و علامت شیر آب در پنل لباسشویی به نمایش در می آید.

زمانی که چنین مشکلی برای دستگاه شما به وجود می‌آید فرآیند شستشو و آبگیری به درستی انجام نمی شود و تا زمانی که این علامت برطرف نشود توانایی استفاده از دستگاه خود را نخواهید داشت بنابراین سعی کنید هر چه زودتر با یک مرکز تعمیر تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا اقدامات لازم جهت عیب یابی و مشخص کردن علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی را مشخص کنند‌.

اگر می‌خواهید شیلنگ آب را خودتان تمیز کنید ابتدا ماشین را از برق بکشید. سپس شیلنگ را بادقت خارج کنید و آن را تمیز کنید و در مواردی ممکن است به دلیل نداشتن مهارت کافی باعث رساندن آسیب به دستگاه خود طبیعی در سعی کنید به جای این کار از یک تکنسین و کارشناس متخصص کمک بگیرید.

  • خمیده شدن شیلنگ

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی می‌تواند خمیده شدن شیلنگ مخصوص خروجی آب باشد در چنین مواقعی باید سعی کنید پیش از تماس با مرکز تعمیر ابتدا شیلنگ خروجی و ورودی آب را به دقت چک کنید تا متوجه شوید که مشکلی در آن وجود ندارد در صورت وجود هرگونه مشکل ای مانند خمیدگی فرایند شستشو و آبکشی به درستی صورت نمی گیرد. گاهی اوقات همین مشکلات کوچک باعث آسیب های بزرگ دستگاه شما می شوند و تا زمانی که برطرف نشود نمی توانید از عملکردهای مختلف دستگاه استفاده کنید.

نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که حتماً برای اینکه شلنگ را به ماشین لباسشویی وصل کنید از جنس های باکیفیت  استفاده کنید به کار بردن شلنگ های کهنه شما را دچار مشکلات بیشتری می کند.

  • گرفتگی فیلتر آب ورودی

یکی دیگر از مهمترین مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود بیاید و باعث ایجاد اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی شود گرفتگی فیلتر آب ورودی است. در صورتی که آب منطقه شما املاح زیادی داشته باشد رسوبات زیادی در فیلتر آب ورودی جمع می‌شود و این امر می‌تواند باعث ایجاد مشکل در دستگاه شما شود.

در چنین مواقعی ممکن است فرایند ورود آب به ماشین لباسشویی به درستی صورت نگیرد. به همین دلیل باید از یک کارشناس و تکنسین با کاغذ از کمک بگیرید تا ورودی آب را چک کند و با استفاده از ابزاری که در اختیار دارند اقدامات لازم جهت تمیز کردن رسوبات را انجام بدهد. برای تمیز کردن فیلتر ورودی آب می توانید از یک مسواک یا براش استفاده کنید توجه داشته باشید که قبل از تمیز کردن دستگاه آن را از برق کشیده باشید.

  • کثیف بودن فیلتر پمپ تخلیه

علت نمایش علامت شیر آب در ماشین لباسشویی میتواند کثیف بودن فیلتر پمپ تخلیه باشد همانطور که در فیلتر ورودی آب می تواند رسوبات زیادی تجمع پیدا کند و مانع ورود آب به دستگاه شود. قسمت خروجی هم ممکن است رسوب گرفته باشد و مانع تخلیه نشدن ماشین لباسشویی شود. به طور کلی فرایند تخلیه دستگاه باید به درستی صورت بگیرد و در برنامه مشخصی که به آن داده شده است پیش برود.

اما گاهی اوقات شاهد این موضوع هستیم که تخلیه آب از ماشین لباسشویی به درستی صورت نمی گیرد و علامت شیر آب بر روی پنل لباسشویی به نمایش درآمده است. پس از چنین مواقعی باید از یک کارشناس و تکنسین متخصص جهت برطرف کردن مشکلات دستگاه کمک بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

تعمیر ساید بای ساید زیمنس

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445
× ارتباط با کارشناس