دسامبر 4, 2022

علت پایین آمدن دمای فریزر

علت پایین آمدن دمای فریزر

علت پایین آمدن دمای فریزر

علت پایین آمدن دمای فریزر به دلیل بروز مشکلات و اختلالاتی است که برای دستگاه شما به وجود آمده است. باید با تشخیص زود هنگام و استفاده از تجربه و دانش تکنسین های متخصص مراکز تعمیر ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید در ادامه شما را با دلایل مختلف به وجود آمدن این مشکل برای دستگاه شما آشنا می کنیم‌.

بهترین مرکز تعمیر یخچال فریزر و ساید

اگر به دنبال یکی از مراکز حرفه ای و کار بلد در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر و ساید هستید به شما توصیه می‌کنیم حتماً با مجموعه تعمیرآنلاین تماس بگیرید. این مرکز با داشتن کارشناسان حرفه ای و کاربلد در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در تلاش است تا دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند؛

تکنسین های متخصص این مرکز با داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی ابتدا به عیب یابی دقیق دستگاه و سپس به کار بردن متدهای جدید تعمیر لوازم خانگی می‌پردازند بنابراین در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد‌.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

در صورت بروز هر گونه مشکل یا آسیب در دستگاه شما تکنسین های متخصص وارد عمل می‌شوند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برآیند تعمیر لوازم خانگی را انجام میدهند. فرایند ثبت سفارش در این مرکز بسیار راحت است .

به گونه‌ای که می‌توانید با برقراری تماس با مراکز تعمیر مجموعه ما در سراسر شهر تهران سفارش خود را ثبت کنید و در کوتاهترین زمان تکنسین متخصص را در منزل خود داشته باشید. اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم راجع به علت پایین آمدن دمای فریزر هستید در ادامه به بررسی مهمترین و اساسی‌ترین دلایل می پردازیم.

  • خرابی ترموستات با سنسور محیطی

ترموستاتیکی از اساسی ترین قطعات موجود در یخچال فریزر است که به تشخیص دما می پردازد این قطعه باید وظیفه خود را به درستی انجام بدهد تا بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی از دستگاه خود استفاده کنید. در صورتی که ترموستات دچار مشکل یا اختلال شده است باید به تعویض این قطعه بپردازید.

  • وجود اختلال و آسیب در کمپرسور

علت پایین آمدن دمای فریزر می‌تواند به دلیل آسیب ها و اختلالات ای باشد که برای کمپرسور دستگاه به وجود آمده است کمپرسور یکی از مهم‌ترین قطعات یخچال و فریزر است که کارکرد مناسب آن باعث استفاده اصولی از یخچال فریزر می شود؛ در صورتی که قطعات ضروری مانند رله یا خازن دچار مشکل شوند کمپرسور دستگاه به درستی کار نمی کند.

بنابراین باید با انجام یکسری اقدامات تخصصی به تعویض این قطعات بپردازید و هرچه سریعتر دستگاه خود را تعمیر کنید. وجود اختلال آسیب در کمپرسور باعث پایین آمدن دمای فریزر می شود و این عامل ایجاد مشکل در دستگاه است پس هر چه سریعتر با انجام اقدامات ضروری مشکلات به وجود آمده برای دستگاه خود را برطرف کنید.

وجود آسیب در لوله های گاز یخچال فریزر و ساید بای ساید

علت پایین آمدن دمای فریزر می تواند به دلیل وجود مشکلات و اختلالات به وجود آمده برای لوله های پشتی دستگاه شما باشد.

همانطور که می دانید این لوله ها وظیفه مهمی را در دستگاه شما انجام می دهند که باعث می‌شود بتوانید از یخچال فریزر خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید بدون اینکه نیازی به مراکز تعمیر داشته باشید. اما متاسفانه گاهی اوقات به دلیل بی‌احتیاطی و عدم حمل اصولی یخچال فریزر یکسری از آسیب ها به لوله های پشتی وارد می شود.

این عامل ایجاد اختلال در کارکرد دستگاه و پایین آمدن دمای فریزر است. بنابراین باید جهت عیب یابی و برطرف کردن آسیب‌ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود مراکز تعمیر تخصصی مراجعه و اقدام به عیب یابی و برطرف کردن محل نشت گاز شوید. توصیه ما به شما این است که حتماً جهت برطرف کردن مشکلات و آسیب های به وجود آمده برای لوله های گاز پشت یخچال به مراکز تعمیر تخصصی مراجعه کنید.

وجود اختلال در سیستم دیفراست یخچال

علت پایین آمدن دمای فریزر می تواند به دلیل اختلالات به وجود آمده برای سیستم دیفراست باشد؛ اگر هر یک از قطعات این دستگاه یعنی المنت ها، ترمودیسک یا ترموفیوز دچار مشکل شود.

باید با استفاده از تجربه و دانش کارشناسان متخصص تعمیر لوازم خانگی تمامی مشکلات به وجود آمده برای برای سیستم دیفراست را برطرف کنید. در صورت بروز مشکل برای هریک از این قطعات باید از یک مرکز تخصصی بخواهید که به بررسی دقیق تمامی آنها بپردازد اگر مشکلی برای آنها به وجود آمده است با استفاده از قطعات اورجینال اقدام به تعویض آن ها کند.

وجود گرفتگی در لوله فاضلاب

در صورتی که مسیر فاضلابه یخچال باز نباشد. داخل یخچال فریزر شما به دلیل عدم تخلیه آب دچار برفک می شود. در این صورت المنت دستگاه به صورت مکرر برای آب کردن برفک ها کار می کند و این باعث به وجود آمدن مشکل برای این قطعه و ایجاد اختلالات پی‌درپی برای سیستم دیفراست شود‌. از این رو باید هر چه سریعتر مسیر فاضلاب آب یخچال فریزر را باز کنید تا قسمت داخلی دستگاه دچار برفک نشود.

وجود آسیب برای برد الکتریکی

برد الکتریکی یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در یخچال فریزر یا سایدبای‌ساید وجود دارد بنابراین وجود آسیب در آن ممکن است دستگاه شما را دچار اختلالاتی نظیر برفک زدن قسمت داخلی یخچال و فریزر کند.

علاوه بر این این امکان وجود دارد که دمای دستگاه تا حد زیادی کاهش یابد علت پایین آمدن دمای فریزر باید به درستی تشخیص داده شود تا هر چه سریعتر آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای آن برطرف شود پس به شما توصیه می کنیم که حتما برای تشخیص مشکل به مرکز تعمیر آنلاین مراجعه یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید