سپتامبر 17, 2022

علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت

علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت

علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت، به دلیل یکسری از مشکلات و اختلالاتی است که برای قطعات مختلف دستگاه شما به وجود آمده است از این رو باید با استفاده از دفترچه راهنما از بروز این مشکل آگاه شوید کارگروه‌ها تکراری از اختلالاتی که در دستگاه شما رخ می دهد از طریق دفترچه قابل شناسایی نیست پس در چنین مواقعی بهترین کاری که می توانید انجام بدهید تماس با یک مرکز تعمیرات تخصصی در زمینه عیب یابی و برطرف کردن مشکلات اسپلیت و کولر گازی است. شماره تماس مرکز ما جهت ارائه خدمات تعمیر ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیرات تخصصی انواع برند های کولر گازی یا اسپلیت

در صورتی که دارای کولر گازی یا همان اسپلیت هستید ممکن است با مشکلات مختلفی روبه‌رو شوید که در ایران را ندانید در چنین مواقعی بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید پیدا کردن یک مرکز معتبر در زمینه تعمیر انواع کولر گازی است که تمرکز خود را پیدا کردید از کارشناسان بخواهیم برای بررسی دقیق مشکل به منزل شما مراجعه کنند.

برای مثال ممکن است از دریچه کولر گازی شما یخ یا آب به بیرون پرتاب شود در چنین مواقعی بسیاری از شما دلیل آن را نمی دانید و می خواهید متوجه شوید که چرا چنین مشکلی برای دستگاه به وجود آمده است و آیا بد طول عمر و دوام آن تاثیر دارد یا خیر.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

مسلماً بروز هر گونه مشکل اختلال در لوازم برقی می تواند طول عمر و دوام آنها را کاهش بدهد به خاطر همین بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که هر چند مدت یکبار جهت سرویس دهی دستگاه به یک مرکز تعمیر معتبر مراجعه کنید از کارشناسان بخواهید تا به بررسی تمامی قطعات دستگاه شما بپردازند و آسیب های توزیع را برطرف کنند علت احتمالی مشکلات دستگاه شما توسط کارشناسان به صورت دقیق مشخص می شود.

پس جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد اگر ایرادی برای دستگاه شما به وجود آمده باشد و به یک مرکز معتبر مراجعه کرده باشید مطمئن تمامی ایرادهای به وجود آمده به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد البته اگر آسیبی به دستگاه قابل حل باشد.

علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت می تواند به دلیل آسیب ها و اختلالات مهمی باشد که برای دستگاه شما به وجود آمده است پس سعی کنید در همان لحظات اولیه مشاهده آسیب با مجموعه تعمیر آن ها تماس بگیرید کارشناسان ما برای ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه می‌کنند.

خبر خوبی که برای شما داریم این است که کلیه خدمات ما در منزل شما ارائه می شود بدون این که بخواهید برای دریافت خدمات به مرکز مراجعه کنید. دیگر آن که نمایندگی های مختلف و در سراسر شهر تهران قرار دارند تا بتوانید در کوتاهترین زمان ایرادات دستگاه خود را برطرف کنید.

بررسی علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت

استفاده از کولر گازی بسیار راحت است اما گاهی اوقات متوجه می شوید که با فشردن ریموت و روشن کردن آن آب و یخ به بیرون پرتاب می شود. این می تواند علامت آسیب های داخلی در دستگاه شما باشد که حتماً باید به آنها توجه جدی داشته باشید و جهت برطرف کردن تمامی ایرادات به یک مرکز تعمیرات تخصصی و معتبر در منطقه خود مراجعه کنید. در ادامه شما را با دلایل احتمالی این مشکل آشنا می کنیم.

گاز مبرد نقش مهمی در فرایند خنک سازی محیط اطراف دارد کولر گازی شما بدون وجود این گاز مانند یک جعبه می ماند که هیچ کار کردی ندارد و توجه داشته باشید که از عوامل مهمی که باعث ایجاد آسیب اختلالاتی در دستگاه شما می شود کم شدن حجم گاز کولر گازی است.

بنابراین بهترین و مناسب ترین راه کاری که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم این است که در چه مواقعی کولر خود را خاموش کنید و به هیچ عنوان با این شرایط آن را روشن کنید سپس به یک مرکز تعمیر معتبر مراجعه یا تماس بگیرید و از آنها بخواهید که برای بررسی آسیب یا شارژ گاز دستگاه به منزل شما مراجعه کنند.

برای اینکه دستگاه شما را شارژ کنم از بهترین و با کیفیت ترین گاز های موجود در بازار استفاده می کنند پس در این زمینه ها و راحت باشد مجموعه ما از معتبرترین و بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات شارژ گاز کولرگازی و اسپلیت در تهران است.

علت کم شدن حجم گاز کولر گازی هم می تواند به دلیل وجود سوراخ هایی در لوله های دستگاه شما باشد که باعث نشت گاز شده است بنابراین بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ابتدا معلم را پیدا کنید و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید سپس اقدامات لازم جهت شارژ را انجام دهید.

  • انسداد لوله های درین

علت پرتاب شدن آب و یخ از اسپلیت می تواند انسداد لوله های درین باشد این لوله ها در قسمت خروجی آب اسپیلت قرار دارند بنابراین اگر مسیر آنها مسدود شود آب جایی برای خروج پیدا نمی کند به همین دلیل از دریچه کولر به بیرون پرتاب می شود.

پس باید این علائم را جدی بگیرید و حتما جهت برطرف کردن انسداد لوله های در این از یک مجموعه معتبر کمک بگیرید توجه داشته باشید که استفاده از دستگاه بدون توجه به این علائم می‌تواند به شدت گرفتن آسیب و حتی ایجاد مشکل در سایر قطعات منجر شود پس بهترین کار عدم استفاده از دستگاه و تماس با یک مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی اسپلیت است.

  • وجود شکستگی در سینی یا قاب ناودانی آب

علت پرش هاب شدن آب و یخ از اسپلیت می تواند به دلیل وجود شکستگی در سینی قابل ناودانی آب باشد گاهی اوقات شما هنگام نصب اسپلیت به درستی آن را در جای خود قرار نمی دهید. این امر می تواند باعث کجی و به مرور زمان شکست در سینی یا قاب ناودان شود.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید