سپتامبر 25, 2022

علت کار نکردن فن کولر گازی

علت کار نکردن فن کولر گازی

علت کار نکردن فن کولر گازی به موارد مختلفی بستگی دارد که حتماً باید به صورت تخصصی توسط کارشناس مربوطه مورد بررسی قرار بگیرد فردی که در این زمینه تجربه کافی دارد و میتواند تمامی ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما و تشخیص و برطرف کند.

بهترین مرکز تعمیر فن کولر گازی

در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص کولر گازی مجموعه ای که می توانیم به شما معرفی کنیم مرکز تخصصی تعمیر آنلاین است این مجموعه با داشتن کارشناسان حرفه ای و متخصص در امر تعمیر حرف اول را در شهر تهران می زند از این رو اگر نیازمند دریافت خدمات حرفه‌ای تعمیر لوازم خانگی هستید و میخواهید دستگاه خود را به صورت تخصصی تعمیر کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات مختلف تعمیر مجموعه تعمیرآنلاین است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

این مرکز از سال ۱۳۸۵ تاکنون مشغول فعالیت حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی است بنابراین اگر احساس کردید که دستگاه شما دچار مشکل شده است و نیازمند دریافت خدمات حرفه‌ای تعمیر لوازم خانگی هستید یا میخواهید بدانید که علت کار نکردن فن کولر گازی چیست اولین و مهمترین اقدامی که باید انجام بدهید تماس با شماره های موجود در سایت ما است.

کارشناسان سعی می کنند که در اولین فرصت پاسخگوی تماس های شما عزیزان باشند و اگر نیازمند دریافت مشاوره یا راهنمایی در زمینه علت کار نکردن فن کولر گازی هستید به درستی به شما پاسخ میدهند و به جای مراجعه به مراکز نامعتبر و غیر تخصصی از همین حالا مرکز ما را برای دریافت خدمات تعمیر انتخاب کنید مطمئن باشید که تکنیسین ها تمام تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما به خدمات حرفه‌ای انجام می دهند.

چرا مجموعه تعمیر آنلاین

ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

کلیه خدمات مورد نیاز شما توسط کارشناسان مجموعه تعمیر آنلاین در منزل خودتان ارائه می‌شود بنابراین بدون اینکه نیازی به جابجایی دستگاه داد تعمیرگاه داشته باشید کارشناسان برای بررسی علت کار نکردن فن کولر گازی به منزل شما مراجعه می‌کنند و دستگاه را به صورت دقیق بررسی می نمایند تا اگر ایرادی در آن وجود دارد هر چه سریع‌تر آنها را برطرف کنند.

ارائه ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر

اگر از خدمات تعمیر لوازم خانگی مجموعه ما استفاده کنید می توانید از مزایایی نظیر دریافت ضمانت‌نامه خدمات پس از تعمیر هم بهره مند شوید همانطور که از اسم این ضمانت نامه بر می آید با استفاده از آن می توانید از خدمات مورد نیاز خود را پس از اتمام فرآیند تعمیر به صورت رایگان دریافت کنید یعنی اگر در قطعه تعمیر شده مشکلی به وجود بیاید کارشناسان به صورت رایگان به بررسی و برطرف کردن مشکل می پردازند.

بررسی علت کار نکردن فن کولر گازی

کولر گازی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایلی است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این دستگاه با تهویه مطبوع کردن هوای محیط باعث میشود که بتوانید در فصل گرم تابستان منزلی خنک و با آرامش داشته باشید.

اما گاهی اوقات به دلیل استفاده نادرست یا بروز یک سری از اختلالات داخلی دستگاه شما دچار مشکل می‌شود پس از اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که برای برطرف کردن مشکل به یک مجموعه معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مراجعه کنید.

سرویس دهی مرتب و به موقع دستگاه می‌تواند در جلوگیری از آسیب های بزرگتر موثر باشد به صورتی که اگر به درستی از دستگاه خود مراقبت کنید دیگر نیازی ندارید که به صورت سالانه آن را مورد تعمیر تخصصی قرار بدهید.

کارشناسان تکنیسین‌های مجموعه تعمیرآنلاین به دلیل برخورداری از دانش و تخصص در زمینه تعمیر انواع کولر گازی با علت کار نکردن فن کولر گازی آشنایی کامل دارند بنابراین  تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با موارد مختلفی که در ایجاد این مشکل تاثیر گذار است آشنا کنیم.

خرابی موتور فن گردشی

علت کار نکردن فن کولر گازی می‌تواند خرابی موتور فن گردشی باشد این فن دارای دو پروانه است که باعث کاهش هوای گرم و خارج شدن هوای خنک می‌شود بنابراین اگر به هر دلیل احساس کردید که قند دستگاه شما دچار مشکل شده است یا هوای خنک از آن خارج نمی‌شود کارشناس مربوطه باید فن گردشی را مورد بررسی قرار دهد تا این مشکل در آن وجود دارد برطرف کردن آن بپردازد.

سوختن خازن

یکی از مهمترین آسیب هایی که به عنوان علت کار نکردن فن کولر گازی شناخته میشود سوختن خازن است دستگاه شما از خازن های ریزی تشکیل شده است که ممکن است به هر دلیلی بسوزند و باعث ایجاد اختلال در عملکرد کلی دستگاه بشوند بنابراین اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که پس از مشاهده علائم آسیب در کولر گازی اسپلیت خود با یک مجموعه معتبر تماس بگیرید تا به منزل شما مراجعه کند و با بررسی دقیق تمامی قطعات دستگاه به تشخیص علت آن بپردازد.

خرابی برد رله

علت کار نکردن فن کولر گازی می تواند خرابی برد رله باشد این برد نقش موثری در تامین ولتاژ کمپرسور در دستگاه دارد و بقیه اجزای دستگاه دستور می‌دهد که فرایند کار خود را آغاز کنند بنابراین اگر این قطعه به هر دلیلی دچار مشکل شود ممکن است علائم زیادی نظیره خنک نکردن کولر گازی یا سر و صدای زیاد در دستگاه را مشاهده کنید بنابراین باید در اولین فرصت مشکل ایجاد شده برای برد رله را برطرف کنید.

خرابی ترموستات

علت کار نکردن فن کولر گازی می تواند خرابی ترموستات دستگاه باشد. ترموستات وظیفه مهمی در دستگاه شما برعهده دارد در واقع با بررسی هوای محیط دمای مطلوب را به شما ارائه می دهد بنابراین اگر دچار مشکل سرور بدن هافن دستگاه کار نمی کند بلکه ممکن است سایر اتحاد کننده کمپرسور نیز از کار بیفتد بنابراین باید توجه داشته باشید که دستگاه شما نیازمند سرویس دهی مرتب است.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید