سپتامبر 24, 2022

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی به دلیل وجود آسیب ها و اختلالات داخلی است یا برای دستگاه شما به وجود آمده است بنابراین باید برای برطرف کردن کلیه آسیب ها و مشکلات دستگاه خود از یک مجموعه معتبر و حرفه ای کمک بگیرید ما در این زمینه به شما مجموعه تعمیرآنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. شماره تماس مرکز جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی هم اکنون در شهر تهران مجموعه تعمیرآنلاین است که توانسته است در طول تقریباً دو دهه فعالیت حرفه ای نیاز مشتریان خود را به خوبی برآورده کند .

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

از این رو اگر احساس کردید که دستگاه شما دچار مشکل یا نقص فنی شده است و مجموعه معتبری را جهت برطرف کردن ایرادات دستگاه خود نمی شناسید پیشنهاد ما به شما مرکز تعمیر آنلاین و نمایندگی تعمیر کولر گازی در شهر تهران است ه داشته باشید که انواع برند کولر گازی توسط کارشناسان مجموعه‌ی ما به صورت تخصصی مورد تعمیر قرار می‌گیرد .

اگر می خواهید بدانید که علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی چیست و چرا گاهی اوقات در کنار شما دچار چنین مشکلاتی می شود حتماً انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با آسیب های مختلف این دستگاه آشنا کنیم.

تقویت کمپرسور در کولر گازی

کمپرسور یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در کولر گازی وجود دارد به طور کلی می‌توان گفت قلب این دستگاه محسوب می‌شود و اگر دچار مشکل یا نقص فنی شود به هیچ عنوان توانایی استفاده از دستگاه را نخواهید داشت.

بنابراین مهمترین کاری که می توانید در این زمینه انجام دهید این است که پس از مشاهده کوچکترین علائم آسیب به دستگاه با یک مجموعه تخصصی و معتبر تماس بگیرید تا به برطرف کردن تمامی ایرادات و مشکلات دستگاه شما بپردازد. ما در این زمینه مجموعه تعمیرآنلاین که دارای نمایندگی های مختلف شهر تهران است را پیشنهاد می کنید شماره تماس مرکز جهت ثبت سفارش ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

نقش کمپرسور در کولر گازی کولر گازی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام نقشه مهمی در سلامت دستگاه شما دارند بنابراین اگر احساس کردید که دستگاه به درستی کار نمی کند باید متوجه یک سری از اختلالات و مشکلات فنی در دستگاه خود بشوید با انجام یکسری اقدامات ضروری هرچه سریعتر تمامی ایرادات به وجود آمده برای دستگاه را برطرف کنید.

بسیاری از افراد از کمپرسور به عنوان قلب تپنده این دستگاه یاد می‌کنند بنابراین می توانیم بگوییم که کمپرسور نقش اساسی در کارکرد دستگاه دارد و نبود آن می‌تواند مشکلات زیادی را برای کولر گازی به وجود بیاورد.

از آن جایی که وظیفه اصلی کولر گازی خنک کردن محیط اطراف است می توانیم بگوییم که کمپرسور با فشرده کردن گاز مبرد باعث ایجاد هوای خنک و دستگاه می شود بنابراین اگر احساس کردید که دستگاه به درستی خنک نمی کند یا باد گرم از آن خارج می شود باید به سلامت کمپرسور دستگاه شک کنید.

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی هم به عوامل مختلفی بستگی دارد که حتماً باید توسط کارشناس و تکنسین مربوطه به صورت دقیق مورد عیب یابی و بررسی قرار بگیرد اگر آسیب به وجود آمده به دلیل اختلالات فنی به وجود آمده در دستگاه باشد کارشناس مربوطه با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد اقدامات لازم جهت برطرف کردن آسیب را انجام میدهد.

بررسی علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی

کمپرسور نقش اساسی و مهمی در سلامت دستگاه شما دارد بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی چیست باید بدانید که انواع مختلفی دارد و هر یک از آنها دلایل متعددی در آسیبشان تاثیرگذار است. از مهمترین دلایل می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • قطع شدن سیم ها یا فیش ها

اگر مدت زمان زیادی از خرید کولر گازی شما گذاشته است ممکن است به مرور زمان برخی از قطعات مانند سیم ها یا فیش ها فرسوده شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. از آنجایی که این سیم ها وظیفه انتقال برق به دستگاه را دارند در صورت وجود قطعی در آنها مشکلات مختلفی در دستگاه بروز می‌کند که باعث ایجاد اختلالاتی در استفاده از آن می شود بنابراین در چنین مواقعی کارشناس متخصص برای بررسی علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی تمامی قطعات دستگاه را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می‌دهد تا متوجه شود که علت نهایی چیست.

  • خرابی سنسور دمای محیط

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی می‌تواند به دلیل خرابی سنسور دمای محیط باشد اگر دچار مشکل یا نقص فنی شده باشد احتمال دارد که نتواند دمای محیط را به درستی تشخیص دهد و این طلاب به کمپرسور نمی رسد و باعث می شود که دستگاه روشن شود یا کمپرسور فرایند خنک سازی را به درستی انجام ندهد. در مواقعی هم ممکن است که سنسور دمای محیط سوخته باشد و نیازمند تعویض قطعه باشید.

  • خرابی برد الکتریکی

علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی می تواند به دلیل خرابی برد الکتریکی دستگاه باشد بنابراین باید برای بررسی مشکل حتماً به یک مرکز تعمیر معتبر و تخصصی مراجعه کنید تا با بررسی دقیق برد الکتریکی مشخص کند که علت آسیب چیست و چگونه باید آن را برطرف کند.

در صورتی که یک بسته کوچک در برد الکترونیکی دچار مشکل شود توانایی تأمین ولتاژ برق را نخواهد داشت بنابراین ممکن است در ایجاد هماهنگی با کمپرسور دچار مشکل شود و باعث ایجاد اختلال و مشکلاتی در این قطعه شود.

هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی در مجموعه ما به عوامل مختلفی نظیر شدت و آسیب بستگی دارد بنابراین اگر می خواهید بدانید که علت کار نکردن کمپرسور کولر گازی چیست و کارشناسان با چه هزینه ای به تامین قطعه می پردازند .

در اولین اقدام باید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا با بررسی دقیق علت مشکل میزان تعرفه ای که باید برای تعمیر بپردازید را به شما بگویند توجه داشته باشید که مجموعه ما یکی از مناسب ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی است کمترین میزان هزینه را برای خدمات مختلف خود در نظر گرفته است.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید