مارس 14, 2023

قیمت موتور یخچال دست دوم

قیمت موتور یخچال دست دوم

قیمت موتور یخچال دست دوم

قیمت موتور یخچال دست دوم یکی از مهمترین سوالاتی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. بنابراین اگر شما هم به دنبال خرید موتور دست دوم یخچال هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

اهمیت موتور در یخچال

موتور یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در یخچال شما قرار گرفته است بنابراین سلامت کامل آن تأثیر بسزایی در کارکرد نهایی دستگاه دارد. اگر می خواهید برای سالهای سال از یخچال و فریزر خود استفاده کنید بدون اینکه دچار کوچکترین مشکلی شود.

برند کمپرسورگازاجرت تعویض (تومان)قیمت کمپرسور(تومان)
سامسونگ1341.500.0003.500.000
ال جی1341.500.0003.500.000
دمپر1341.500.0002.100.000
ساب کول1341.500.0001.700.000
پاناسونیک1341.500.0002.100.000
دانفوس1341.500.0004.500.000
امبراکو1341.500.0001.850.000

باید نسبت به کارکرد قطعات مختلف با حساسیت بیشتری نگاه کنید و به محض مشاهده هرگونه آسیب یا اختلال در قطعات دستگاه به مراکز تعمیر تخصصی مراجعه و از آنها بخواهید دستگاه شما را به طور کامل سرویس کنند.

سرویس مداوم و پی در پی یخچال و فریزر یکی از مهمترین عواملی است که باعث جلوگیری از آسیب به قطعات مهم مانند موتور می شود.

در صورتی که شاهد اتفاقات مهمی مانند سر و صدای زیاد موتور تغییر دمای محسوسی یخچال هستید این احتمال وجود دارد که موتور یخچال یک سری از مشکلات و آسیب های داخلی شده است .

بنابراین باید برای برطرف کردن مشکل و جلوگیری از سوختن موتور به یکی از مراکز تعمیر تخصصی در شهر یا استان خود مراجعه کنید و از آنها بخواهید اقدامات لازم جهت عیب یابی دستگاه شما را انجام دهند.

توجه داشته باشید که در این زمینه حتما مراکز تخصصی مانند تعمیرآنلاین کمک بگیرید. مجموعه آنلاین با داشتن تیم قوی کارشناسان متخصص به شما کمک می کند تا کلیه آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه خود را با استفاده از جدیدترین متد و راهکارهای تعمیر  برطرف کنید.

معرفی مرکز تخصصی تعمیر آنلاین

مرکز تخصصی تعمیر آنلاین به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین نهادهای تعمیر لوازم خانگی در تلاش است تا کلیه قطعات دستگاه شما را به صورت کاملا تخصصی مورد عیب یابی و تعمیر قرار دهد.

قیمت موتور یخچال دست دوم

علاوه بر این اگر به دنبال خرید موتور دست دوم یخچال هستید و می خواهید بدانید قیمت موتور دست دوم یخچال چقدر است کارشناسان مرکز در این زمینه به راهنمایی شما می پردازند.

قابل توجه ترین ویژگی های مجموعه تعمیر آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری
  • بررسی و عیب یابی تخصصی کلیه قطعات دستگاه
  • استفاده از جدیدترین متد تعمیر
  • مسئولیت پذیری بالای کارشناسان
  • ساعت عمل بالا در تعمیر
  • گارانتی خدمات ارائه شده

یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی باید بتواند خدمات مورد نظر مشتری را در منزل ارائه دهد.

بنابراین مجموعه بزرگ تحمیل آنلاین به عنوان که بهترین متولد مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر می کند دستگاه شما در منزل و با استفاده از بهترین ابزار مورد تعمیر  تخصصی در زمینه تعمیر لوازم خانگی باید بتواند خدمات مورد نظر مشتری را در منزل ارائه دهد.

بنابراین مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر سعی می کند دستگاه شما در منزل و با استفاده از بهترین ابزار مورد تعمیر قرار دهد.

از همین رو شما می توانید برای استفاده از خدمات مختلفی تعمیر و تعویض موتور دستگاه از کارشناسان مجموعه ما کمک بگیرید و دستور خود را بدون اینکه نیاز به جابجایی داشته باشد در منزل تان تعمیر کنید. شماره تماس مرکز ما جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات تعمیر ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

عواملی که به موتور یخچال آسیب می زند

همانطور که می دانید استفاده نامناسب و غیر اصولی از یخچال فریزر می تواند باعث آسیب آن شود .

بنابراین سعی کنید با جلوگیری از انجام چنین اقداماتی از رساندن آسیب به دست خود جلوگیری کنید از مهمترین را قابل توجه ترین آسیب هایی که ممکن است خواه یا ناخواه برای دست های شما به وجود بیاید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم رعایت فاصله قسمت پشتی دستگاه تا دیوار
  • تراز نبودن یخچال و فریزر
  • جابجایی غیر ایمن
  • عدم توجه به علائم یخچال و فریزر

همانطور که ذکر کردیم عوامل متعددی می تواند در بروز آسیب در موتور دستگاه تاثیر گذار باشد.

بنابراین برای جلوگیری از چنین مشکلاتی طراحی کنید که نسبت به علائم نسبت به خود با حساسیت بیشتری نگاه کنید و در چه مواقعی با مراکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید.

نامناسب بودن مکانی که یخچال را در آنجا قرار داده اید می تواند از مهمترین فاکتورهای آسیب به موتور دستگاه باشد.

پس قبل از اینکه یخچال فریزر خود را در آشپزخانه قرار دهید سعی کنید محیط را از هرگونه عوامل آسیب زننده تهی کنید.

برای مثال اگر سطح زیرین یخچال فریزر تراز نیست سعی کنید آن را به درستی برای قرار دادن یخچال آماده کنید و حتماً به فکر فاصله پشتی دستگاه تا دیوار هم باشید.

زیرا کم بودن فاصله می تواند باعث تجمع حرارت شود و به مرور زمان موتور را به طور کامل از کار بیندازد. در صورتی که موتور دستگاه شما نیازمند تعویض می خواهید بدانید قیمت موتور یخچال دست دوم چقدر است لطفاً با ما تماس بگیرید‌. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

تعمیر ساید بای ساید بوش

دیدگاه خود را بنویسید