اکتبر 23, 2022

نحوه استفاده از توپ لباسشویی

نحوه استفاده از توپ لباسشویی

نحوه استفاده از توپ لباسشویی به صورتی است که باید آن را به صورت دقیق انجام دهید در غیر این صورت ممکن است نتیجه دلخواه را نگیرید بنابراین اگر شما هم میخواهید از توپ لباسشویی استفاده کنیم بهترین لباس های خود را شستشو بدهید حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

توپ لباسشویی یکی از کاربردی ترین و مناسب ترین این موادی است که می توانید با استفاده از آن لباس های خود را بدون آسیب به محیط زیست شده اید در چند سال اخیر بسیاری از دوستداران محیط زیست برای جلوگیری از آسیب ناشی از مواد شوینده مانند پودرهای لباسشویی سعی کرده‌اند که از توپ لباسشویی برای این کار استفاده کنند. توپ لباسشویی کاربردهای بسیار زیادی در شستشوی لباس ها دارد.

بسیاری از افراد از آن برای بسیاری از کارها استفاده می کنند برای مثال اگر نیازمند برطرف کردن چروک های موجود بر روی لباس های خود هستید سعی کنید که نحوه استفاده از توپ لباسشویی را به درستی یاد بگیرید و چروک های موجود بر روی لباس های خود را برطرف کنید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

علاوه بر این ممکن است گاهی اوقات یک سری از لکه ها بر روی لباس های شما ایجاد شود که نیازمند برطرف کردن آنها باشید بنابراین باید نحوه استفاده از توپ لباسشویی را به درستی یاد بگیرید و بدانید که چگونه باید این لکه ها را از بین ببرید به طور کلی از بین بردن هلکه شیوه و دستورالعمل مخصوص به خود را دارد که باید به درستی آن را اجرا کنید.

در غیر این صورت امکان برطرف کردن لکه ها وجود ندارد. به طور کلی بسیاری از افراد نحوه استفاده از توپ لباسشویی را به درستی نمی دانند و ممکن است نتیجه دلخواه را نگیرند بنابراین توصیه ما به آنها این است که با کسب اطلاعات لازم راجع به استفاده از توپ های لباسشویی به درستی از آنها استفاده کنند مطمئناً با استفاده از این شیوه لباس های خود را بسیار بهتر شستشو خواهید داد.

توپ لباسشویی و موارد استفاده از آن

همانطور که گفتیم توپ های لباسشویی یکی از کاربردی ترین مواردی هستند که امروزه توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد هدف استفاده آنها نیز جلوگیری از آسیب هایی است که به محیط زیست وارد می شود از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتما برای استفاده از این توپ های لباسشویی نحوه استفاده و عملکرد متفاوت آن را به درستی یاد بگیرید تا بتوانید بهترین نوع استفاده را از آن داشته باشید.

کارشناسان و متخصصین که در زمینه شستشوی لباس ها و استفاده از مواد شوینده تجربه دارند و توصیه می‌کنند که تو پایه لباسشویی را جایگزین پودر و مایع لباسشویی کنند با این کار تنها از آسیب به طبیعت جلوگیری می‌کنند بلکه نتیجه بسیار بهتری از شستشوی لباس‌های خود خواهند گرفت.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید جنس توپ های لباسشویی سرامیکی است. وزن مواد غیر سمی تهیه شده است بنابراین استفاده از آنها نه تنها برای پوشاک بلکه برای محیط زیست هیچگونه ضرری ندارد.

  1. زمانی که پودرهای لباسشویی به محیط برمیگردند ضررهای زیادی را به آن وارد می کنند بنابراین می‌توانیم بگوییم که استفاده از آن ها غیر مجاز است و بهتر است که توپ های لباسشویی را جایگزین آنها کنیم.
  2. نکته جالبی که در نحوه استفاده از توپ لباسشویی وجود دارد این است که هنگامی که از آنها برای شستن لباس های مختلف خود استفاده می کنید می توانید متوجه شوید که تا چه میزان تفاوت وجود دارد میان استفاده از پودر لباسشویی و توپ های لباسشویی از آنجایی که آن ها ذرات آب را در هم میشکند بسیار بهتر می توانند لکه های موجود در روی لباس ها را از بین ببرند.

نحوه استفاده از توپ لباسشویی با توجه به لکه های موجود بر روی لباس

یکی از مهمترین مواردی که به شما کمک می‌کند تا در نحوه استفاده از توپ لباسشویی دقت کنید و به صور مختلفی از آن استفاده کنید. نوع و مقدار لکه هایی است که بر روی لباس های شما موجود است از آنجایی که تمامی لکه ها به یک شکلی می شدند بسیاری از افراد ممکن است که با مشکلات مختلفی مواجه شوند و توانایی برطرف کردن لکه های موجود بر روی لباس ها را نداشته باشند.

بنابراین توصیه ای که به شما می کنیم این است که حتماً به مقدار و نوع لکه ها توجه داشته باشید برای مثال که حاصل از چربی با لکه حاصل از آب انار متفاوت است و از بین بردن آنها نیز مواد شوینده و عملکرد شستشوی متفاوت را می طلبد.

بنابراین باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید. استفاده از توپ لباسشویی برای از بین بردن لکه های مختلف باید به صورت متفاوتی به کار برود. برای مثال برخی از لباس ها فقط عرق بدن روی آنها نشسته است و اینکه خاصی روی آن قرار ندارد .

رای شستشوی این و از لباس ها نیازی به استفاده از توت لباسشویی برای مدت زمان طولانی نیست همین که لباسها را درون محفظه قرار بدهید و توپ را نیز در آنجا قرار بدهید و برنامه شستشوی مورد نظر را انتخاب کنید کافی است توجه داشته باشید که پس از خارج کردن لباس ها توپ را خارج نکنید تا برای شستشوی لباس های بعدی آماده باشد‌.

اگر لباس هایی که قصد شستن آنها توسط لباسشویی را دارید بسیار چروک باشند برای استفاده از توپ لباسشویی باید حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آن را خیس کنید سپس آن را در نتایج جستجو قرار بدهید تا چروک لباس ها به درستی باز شود.

حالت دیگری که نحوه استفاده از توپ لباسشویی را مشخص می کند زمانی است که لباس های شما بسیار کثیف هستند در چنین مواقعی باید تمام سعی خود را بکنید که به درستی آنها را بشویید و پس از قرار دادن لباسها در محفظه توپ لباسشویی را درون دستگاه قرار بدهید و حدود یک پنجم پودر لباسشویی نیز اضافه کنید با این کار لباس های شما به درستی تمیز خواهد شد و بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید