ژانویه 28, 2023

نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان

نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان

نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان به شما کمک می کند تا در زمان مناسب آن را فعال و جلوی مشکلات بزرگتر را بگیرید. در این مقاله از تعمیر آنلاین با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع و روش های فعال و غیر فعال کردن قفل کودک مایکروفر بپردازیم.

مایکروفر یکی از کاربردی ترین وسایلی است که امروزه در بسیاری از آشپزخانه ها وجود دارد و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد دلایل پر کاربرد بودن این دستگاه کم جا بودن و قیمت مقرون به صرفه های آن نسبت به این فرگاز است. با وجود تمامی مزایای یکسری  از معایب در این دستگاه وجود دارد که سال های سال توسط افراد مختلف زمزمه شده است.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

به همین دلیل بسیاری از والدین نگران این موضوع هستند که امواج تولید شده به وسیله مایکروفر به کودکان آنها آسیب بزند به خاطر همین از دفترچه های مهم آنها فعال کردن قفل کودک مایکروفر است. برای فعال کردن این قابلیت در دستگاه خود نیازمند انجام یکسری از مراحل هستید که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

چرا باید از قفل کودک مایکروفر استفاده کنیم؟

از آنجایی که مایکروفر برای گرم کردن و پخت غذا از امواج فرابنفش استفاده می‌کند بسیاری از محققان و دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از این دستگاه ممکن است برای سلامتی اعضای خانواده مضر باشد اما بزرگسالان می‌توانند با انجام یک سری از نکات ایمنی به درستی از این دستگاه استفاده کنند.

اما اگر دارای کودک خردسال از دید و می خواهید آنها را امواج آسیب زا تولید شده توسط مایکروفر محافظت کنید حتماً با نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی کودکان آشنا شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این کار را انجام بدهید.

به طور کلی استفاده از تمامی لوازم برقی در منزل نیازمند رعایت یک سری از نکات ایمنی است که والدین بیش از هرکس دیگری باید آن توجه داشته باشند. از این رو اگر برای سلامت اعضای خانواده خود ارزش قائل هستید و می خواهید آنها را از آسیب های ناشی از امواج خطرناک محافظت کنید. حتما با نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر آشنا شوید‌.

آموزش فعال کردن قفل کودک در مایکروفر ال جی

برای فعال و غیرفعال کردن قفل کودک مایکروفر ال جی دکمه stop یا clear  را ۵ ثانیه نگه دارید بعد از انجام این کار تمامی دکمه های دستگاه شما غیر فعال می شوند. برای غیر فعال کردن قفل کودک می توانید این دکمه را ۵ ثانیه نگه دارید تا از حالت فعال خارج شوند.

فعال و غیرفعال کردن قفل کودک در مایکروفر سامسونگ

 نحوه فعال کردن قفل کودک در مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان در مایکروفر سامسونگ به صورتی است که  clock/ less/ mor  را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید پس از آن تمامی قابلیت های دستگاه شما از کار می‌افتند و کودک شما توانایی دستکاری آن را نخواهد داشت. برای غیر فعال سازی قفل کودک هم باید همان دکمه را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید.

راهنمای فعال کردن قفل کودک مایکروفر پاناسونیک

نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان در برند پاناسونیک به صورتی است که پس از نگه داشتن دکمه استارت به مدت ۳ ثانیه می توانید قابلیت های مختلف دستگاه را غیر فعال سازید. جهت غیر فعال سازی قفل کودک برند پاناسونیک دکمه استاپ را چندین بار فشار بدهید تمامی قابلیت های دستگاه شما دوباره فعال شوند.

فعال سازی قفل کودک مایکروفر ناسیونال

جهت فعال سازی قفل کودک مایکروفر ناسیونال دکمه استارت را چندین بار و کمتر از ۱۰ ثانیه فشار بدهید. با انجام این کار می توانید قفل کودک دستگاه را فعال  و با تکرار مجدد آن را غیر فعال کنید‌.

فعال کردن قفل کودک مایکروفر بوش

نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان در برند بوش به صورتی است که دکمه stop را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید. پس از انجام این کار صدای یک بوق را خواهید شنید که نشان دهنده فعال سازی قفل کودک دستگاه است. با انتخاب گزینه louk  قفل کودک دستگاه فعال خواهد شد.

چه زمانی از قفل کودک مایکروفر استفاده کنیم؟

آشنایی با نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان در مواقعی ضرورت دارد که می‌خواهید از فرایند پخت و پز طولانی مدت استفاده کنید بنابراین اگر در منزل خود کودک خردسال دارید باید تمام تلاش خود را بکنید تا قفل کودک فعال شود تا نتوان به راحتی آن را باز کرد.

البته در اینجا یک نکته مهم و اساسی وجود دارد و آن این است که برای فعال سازی یا غیر فعال سازی قفل کودک باید بر اساس برند دستگاه خود عمل کنید.

تمامی لوازم برقی با یک شیوه و راهبرد کلی یک عملکرد انجام نمی دهند به همین دلیل نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر ال جی با مایکروفر بوش کاملاً متفاوت است.

کارشناسان و متخصصین زیادی در امر تعمیر لوازم خانگی و فعالیت می‌پردازند و اظهار می‌کنند که یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود لوازم برقی دچار مشکل شوند عدم آگاهی افراد در استفاده از قابلیت هایی مانند فعال سازی یا غیر فعال سازی قفل کودک است.

با ما تماس بگیرید

اگر نیازمند دریافت خدمات تعمیر یا تعویض قطعات مایکروفر خود هستید و در استفاده از این دستگاه به مشکل برخورده اید به شما توصیه می کنیم که حتما در اسرع وقت با کارشناسان و تعمیر کاران زبده و ماهر مجموعه تعمیرآنلاین تماس بگیرید‌ تکنسین های ما تمامی فرایند مربوط به ثبت سفارش تعمیر لوازم خانگی را به صورت تلفنی انجام می دهند.

بنابراین دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نخواهید داشت . امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله نحوه فعال کردن قفل کودک مایکروفر برای ایمنی بیشتر کودکان را به درستی آموزش داده باشیم. (۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸)

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید