کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

چرا یخچال زود اتومات می کند ؟

چرا یخچال زود اتومات می کند ؟

چرا یخچال زود اتومات می کند ؟

 به تعمیرات یخچال و فریزر در تهران نیاز پیدا کرده و به دنبال یک تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی خود هستید؟

در صورتی که یکی از وسایل خانگی   شما از جمله یخچال و فریزر، فر، ماکروفر، جاروبرقی، ظرفشویی، لباسشویی و… دچار مشکل شده است، کافیست با کارشناسان سرویس تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

چرا یخچال زود اتومات می کند؟ این یکی از مهم ترین سوالات افرادی است که با اتومات زودهنگام دستگاه خود رو به رو می شوند. در حالی که اکثر یخچال ها، فریزرها و یخچال فریزرهای موجود در بازار امروزه دارای کنترل یخ زدایی خودکار هستند، برخی از مدل ها با یخ زدایی دستی در دسترس هستند.

یخچال های یخ زدایی اتوماتیک با گرم کردن کویل های داخلی یخچال در فواصل زمانی معین کار می کنند. این امر از ایجاد یخبندان جلوگیری می کند و امکان خنک سازی موثر یخچال یا فریزر را فراهم می کند. با این حال، از آنجایی که یک عنصر گرمایشی را به فضای خنک‌شده وارد می‌کند، یخچال بیش از آنچه در غیر این صورت مصرف می‌کرد، انرژی مصرف می‌کند.

در مقابل، یخ‌زدایی دستی حاوی عناصر گرمایش خودکار نیست. در حالی که این امر مصرف کلی انرژی را کاهش می دهد، مالک باید کویل ها را به صورت دستی یخ زدایی کند. این به این دلیل است که با ایجاد یخ زدگی روی کویل ها، جریان هوا محدود می شود و کویل ها به خوبی خنک نمی شوند. یخبندان از رطوبت هوای وارد شده به فریزر هنگام باز کردن در و همچنین از رطوبت مواد غذایی ناشی می شود.

 یخ زدگی بیش از حد می تواند از بسته شدن درست درب جلوگیری کند و باعث آسیب های دیگر شود. تعمیر و نگهداری مناسب برای تحقق صرفه جویی در انرژی یخچال های یخ زدایی دستی ضروری است. 

یک قانون کلی این است که اجازه ندهید یخبندان بیش از یک چهارم اینچ ایجاد شود. یکی از رایج ترین آسیب هایی که ممکن است برای یخچال فریزر موقع وجود بیاید و این سوال را در ذهن شما ایجاد کند این است که چرا یخچال زود اتومات می کند؟ شما می‌توانید برای دریافت پاسخ به این سوال با مرکز تعمیر آنلاین به شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت دقیق تر شما را راهنمایی کنند.

یخ زدایی یخچال و فریزر

یخ زدایی باید فقط در صورت لزوم انجام شود، اما باید در اسرع وقت انجام شود. مدت زمان بین یخ‌زدایی‌ها بسته به باز شدن درب و رطوبت نسبی آشپزخانه متفاوت است.

از آنجا که فرآیند یخ زدایی می تواند چندین ساعت طول بکشد، بهتر است از قبل برنامه ریزی کنید زیرا باید همه چیز را از یخچال و فریزر خود خارج کنید. هر چیزی که باید در طول یخ زدایی خنک نگه داشته شود باید در یک خنک کننده با یخ قرار داده شود. برای یخ زدایی دستی یخچال و فریزر:

  • همه چیز را هم از یخچال و هم از فریزر بیرون بیاورید و خاموش کنید.
  • همه درها را باز کنید تا هوای گرم در داخل گردش کند.
  • حوله ها را در پایین محفظه ها قرار دهید تا مایع در حین ذوب شدن جمع شود و جذب شود.
  • پس از یخ زدایی کامل دستگاه، داخل آن را با آب و صابون تمیز کنید.
  • پس از شستن، داخل آن را با آب غیر صابون بشویید تا باقیمانده صابون پاک شود، با حوله خشک پاک کنید و اجازه دهید حداقل یک ساعت در هوا خشک شود. مهم است که یخچال قبل از روشن کردن مجدد تمیز و خشک باشد. پس از خشک شدن کامل، مواد غذایی را به یخچال برگردانید و دوباره آن را روی دمای مناسب قرار دهید.
  • در محل تجمع یخ زدگی، تراشه، خراش دادن یا خراشیده شدن آن را انجام ندهید.
  • از منابع حرارتی مانند سشوار استفاده نکنید، آنها می توانند به قسمت داخلی پلاستیکی یخچال آسیب بزنند ویا خطر شوک ایجاد کنند. 02126709158

علت عدم توانایی یخچال در خنک سازی

اگر یخچال سعی کند خنک شود اما نتواند کار را انجام دهد، دائماً کار می کند. دلایل معمول عبارتند از: 1 درب مکرر باز می ماند،

2 کویل های کندانسور نیاز به تمیز کردن دارند،

3 درب به جعبه یخچال نمی بندد،

4 کنترل سرما خیلی سرد است، یا

5 چیزی مسدود می شود. جریان هوای سرد داخل یخچال

زمانی که یخچال کاملاً از مواد غذایی پر شود، درب مکرر باز شود یا آشپزخانه خیلی گرم باشد، کار بیشتری می کند.

اگر لامپ یخچال کار می‌کند و می‌توانید صدای کارکرد یخچال را بشنوید، اما به سختی کار نمی‌کند، مطمئن شوید که هیچ چیزی راه عبور بین فریزر و محفظه‌های یخچال را مسدود نمی‌کند. برای مثال، اگر یک قرص نان در جلوی گذرگاه، جریان هوا را محدود کند، یخچال سرد نمی شود. از این رو، یخچال در تلاش برای رسیدن به دمای تنظیم شده به کار خود ادامه می دهد.

اگر یخچال شما بدون توقف کار می کند، ممکن است مبرد آن کم باشد. 

هزینه تعمیر یخچال و فریزر در مرکز تعمیر آنلاین

هزینه تعمیر یخچال فریزر برنامه متعددی بستگی دارد در صورتی که می خواهید با هزینه های تعمیر یخچال و فریزر در مراکز ما آشنا شوید به شما توصیه می کنیم که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا هزینه ها را به شما اعلام کنیم. مرکز ما یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که به با کمترین هزینه به تعمیر لوازم خانگی شما می پردازد در صورتی که یخچال فریزر شما دچار آسیب شده باشد و بدانید که دقیقاً باید به چه مرکزی مراجعه کنیم به شما توصیه می کنیم که مرکز تعمیر آنلاین را به عنوان تعمیر لوازم خانگی خود انتخاب کنید.

آنها تمام تلاش خود را می‌کنند که برای برطرف کردن مشکل به درستی اقدام کنند و از مواردی که باعث شدت آسیب در دستگاه می شود جلوگیری می کنند. در صورتی که سوالاتی نظیر چرا یخچال زود اتومات می کند و هزینه تعمیر آن چقدر می شود روبه رو شده اید تنها راه حل شما تماس با مرکز تعمیر آنلاین است که شما را در این زمینه به درستی راهنمایی کنند. شماره تماس نمایندگی تعمیر در مرکز تعمیر آنلاین ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158