کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟ این یکی از مهمترین دغدغه هایی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند زیرا برای برخی از ما اتفاق افتاده است که از غذای خود بر روی گاز غافل شویم و مقدار زیادی از آن به ظرف بچسپد. بنابراین باید با استفاده از یک سری راهکارها به تمیز کردن ظروف که مواد غذایی سوخته به آن چسبیده اند بپردازیم.

اهمیت نحوه تمیز کردن ظروف استیل

روش های متعددی برای از بین بردن لکه های غذایی سوخته بر روی ظروف استیل وجود دارد؛ اما نباید در این مورد غافل شوید که راهکاری می‌تواند به شما کمک کند که لکه ها را بر روی ظروف استیل پاک کنید که از قبل آزمایش شده باشد و افراد بسیار زیادی نتیجه بخش بودن آن را تجربه کرده باشند.

به همین دلیل توصیه ما به شما این است که از هر راهکاری برای برطرف کردن لکه های غذای سوخته بر روی ظروف استفاده نکنید زیرا ممکن است به ظروف شما آسیب برساند و دیگر توانایی جبران کردن آن را نداشته باشید.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

بسیاری از ظروف ما از استیل ساخته شده اند حتی بسیاری از اجاق گاز ها هم از جنس استیل هستند، بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمیز کردن آنها دارای راهکار های مشخص و اصولی است که به شما کمک می کند تا بتوانید هر چه سریعتر لکه ها را بر روی ظروف و اجاق گاز برطرف کنید تا دچار مشکلات متعددی نشوید.

استفاده مداوم از اجاق گاز یا برخی از ظروف مانند زودپز و آرام پز باعث می شود که به مرور زمان اجاق گاز یا بسیاری از ظروف شما دچار لکه یا باقی مانده های مواد غذایی سوخته شوند. به همین دلیل باید بدانید که چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟

همینطور کشور کردیم روش های متعددی برای پاک کردن مواد غذایی سوخته بر روی ظروف استیل وجود دارد اما نکته‌ای که وجود دارد این است که باید از بهترین و مناسب ترین روش استفاده کنید و با استفاده از روش های شیمیایی مانند مواد شوینده و سفیدکننده باعث ایجاد لکه بر روی ظروف شما می شود به همین دلیل باید با دقت بسیار زیاد از برندهای نام آشنا برای تمیز کردن ظروف استیل استفاده کنید.

راهکارهای شیمیایی برای تمیز کردن ظروف استیل

اگر باقیمانده مواد غذایی سوخته بر روی ظروف استیل را به جا مانده است و می خواهید آن‌ها را برطرف کنید اما نمی دانید که چه روشی برای برطرف کردن این مواد غذایی تاثیر گذار تر هستند، باید به شما بگوییم که بهترین روش برای تمیز کردن ظروف استیل استفاده از چربی زدا ها و مواد شیمیایی با کیفیت است.

توجه داشته باشید که برای این کار باید چربی خود را به مدت چند دقیقه برنامه سطح ظروف استیل یا اجاق گاز استیل خود قرار بدهید تا مدت زمان کوتاهی چربی ها آماده زدودن باشند.

تمیز کردن با جوش شیرین

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟ یکی از مهمترین روش هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن باقیمانده مواد غذایی سوخته را روی ظروف پاک کنید استفاده از جوش شیرین است محلول جوش شیرین و آب یکی از بهترین راهکارهای خانگی برای برطرف کردن هرچه سریعتر چربی های موجود در روی ظروف است.

بنابراین برای استفاده از این محلول مقدار جوش شیرین را در آب جوش حل کنید سپس آن را بر روی محله  لکه بریزید. پس از گذشت حداقل ۲۰ دقیقه با استفاده از یک اسکاج تقریبا نرم محل را به درستی این امر می تواند به شما کمک کند کند بدون وارد کردن هیچگونه فشاری لکه های موجود بر روی ظروف استیل را پاک کنید.

پس از اینکه از جوش شیرین برای این کار استفاده کردید سعی کنید که با استفاده از یک مایع ظرفشویی مناسب لکه های موجود بر روی ظروف را به درستی پاک کنید دقت داشته باشید که تمامی سطح را با استفاده از جوش شیرین استفاده کرده باشید تا هنگام از بین بردن لکه دچار مشکل نشوید.

استفاده از محلول سرکه و آب

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟ یکی دیگر از راه حل های کاربردی برای از بین بردن لکه های ناشی از مواد غذایی سوخته بر روی ظروف استیل استفاده از محلول آب و سرکه است شما می توانید با استفاده از این محلول به راحتی باقیمانده مواد غذایی سوخته را بر روی ظروف استیل خود پاک کنید و اگر اجاق گاز شما از جنس استیل است و دارای زیادی چربی یا مواد غذای سوخته بر روی آن تجمع پیدا کرده است می توانید از محلول سرکه برای از بین بردن چربی ها استفاده کنید‌.

بدیمن می‌توانید مقداری از سرکه و آب را در یک اسپری بریزید و آن را بر روی سطح چربی یا ظروفی که دچار لکه های ناشی از مواد غذای سوخته هستند اسپری کنید. پس از گذشت مدت زمان حداقل ۱۵ دقیقه طرح مورد نظر را با استفاده از ازدواج مایع ظرفشویی به خوبی تمیز کنید این کار به شما کمک می کند تا لکه های موجود را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید.

نکات مهم در پاک کردن مواد غذای سوخته از روی ظروف استیل

چگونه لکه های غذای سوخته روی ظروف استیل را پاک کنیم؟ یکی از مهمترین نکاتی ک برای از بین بردن مواد غذایی سوخته بر روی ظروف استیل وجود دارد این است که به هیچ عنوان از اسکاچ های سیمی یا برس هایی که از ساخته شده‌اند استفاده نکنید این امر می‌تواند باعث رساندن آسیب به ظروف شما شود و کیفیت ظاهری آنها را کاهش دهد‌.

نکته دیگری که وجود دارد این است که هنگام استفاده از مواد شوینده یا سرکه و جوش شیرین حتما از دستکش استفاده کنید زیرا این محلول‌ها می‌توانند به پوست دست شما آسیب برساند. بهترین راه برای از بین بردن لکه ها یا باقیمانده مواد غذایی سوخته بر روی ظروف استیل از ترکیب های خودسرانه استفاده نکنید این امر می‌تواند باعث ایجاد مشکل برای لوازم خانگی شما شود.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    02188933445