سپتامبر 17, 2022

کم شدن حجم گاز کولر گازی

کم شدن حجم گاز کولر گازی

کم شدن حجم گاز کولر گازی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن روبه‌رو می‌شوند و می‌خواهند بدانند که دقیقاً به چه علت این اختلال برای دستگاه آنها به وجود آمده است. در این زمینه کارشناس و تکنسین های مجلسی تعمیر آنلاین با داشتن دانش و تجربه تخصصی می توانند به درستی شما را راهنمایی کنند و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایند. شماره تماس مرکز ما جهت دریافت خدمات تعمیر کولر گازی ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ می باشد.

تعمیر تخصصی کولر گازی

 کولر گازی به عنوان یکی از ضروری ترین وسایل منزل مشکلاتی شود که نیازمند دریافت خدمات تعمیر شوید. در چه مواقعی توصیه به شما می کنیم این است که حتماً به مراکز معتبر و تخصصی کرد تجربه بالایی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارند مراجعه کنید استفاده از خدمات تعمیر مراکزی که به اندازه کافی تجربه و دانش در زمینه تعمیر ندارند باعث برطرف شدن موقتی آسیب می شود.

بنابراین وجود مراکز معتبر و تخصصی مانند تعمیرآنلاین یکی از مهمترین نکاتی است که به شما کمک می کند تا بتوانید دستگاه خود را تحت بهترین شرایط مورد تعمیر قرار بدهید و اگر نیازمند شارژ گاز یا تعویض قطعه هستید با بهترین امکانات توسط کارشناسان ما انجام می شود.

تماس با شعبات شهر تهران

شعبه شمال تهران:02126709158

شعبه غرب تهران :02144387596

شعبه مرکزی :02188933445

شعبه شرق تهران :02177361990

کلیه خدمات تعمیر لوازم خانگی توسط کارشناسان مجموعه ما در منزل شما انجام می‌شود و اگر پس از اتمام فرآیند تعمیر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد می توانید از ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر استفاده کنید و دستگاه را مجددا مورد عیب یابی و تعمیر کارشناسان به صورت رایگان قرار بدهید.

علائم کمبود گاز کولر گازی

گازی که در کولر گازی قرار دارد نقش بسیار مهمی در خنک سازی محیط دارد. در واقع می توانیم بگوییم که کولر شما بدون گاز هیچ کاری انجام نمی دهد پس توجه داشته باشید که هرگونه کمبود یا کم حجم شدن گاز می‌تواند اختلالاتی در فرایند خنک سازی محیط انجام بدهد.

توصیه به شما می کنیم این است که به محض مشاهده این علائم در دستگاه خود به یک مرکز تعمیر معتبر و تخصصی تماس بگیرید تا مشکلات ایجاد شده برای دستگاه شما را بررسی را برطرف کند.

  • باد گرم و کاهش قدرت سرمایشی دستگاه:

اولین و مهمترین علامت ای که نشان دهنده کم حجم شدن گاز کولر گازی شما است بودن و کاهش قدرت سرمایشی گاز دستگاه است. به طور کلی اگر پس از روشن کردن دستگاه متوجه شدید که کولر شما خنک نمی کند یا میزان سرمایش آن بسیار پایین است اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که با یک مرکز تعمیرات تخصصی تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا برای بررسی علت کم شدن حجم گاز کولر گازی به منزل شما مراجعه کنند.

البته آنها بیشتر مراجعه به دقت شما را راهنمایی می‌کنند تا اگر توانایی برطرف کردن آسیب را داشتید با استفاده از دفترچه راهنما این کار را انجام بدهید. اما در بسیاری از موارد کم شدن حجم گاز به دلیل یک سری از اختلال و مشکلاتی است که دستگاه شما به وجود آمده پس باید هر چه سریع‌تر آنها را برطرف کنید.

  • کار نکردن سنسور های کولر گازی

دومین و مهمترین علامتی که به شما هشدار می دهد که گاز کولر گازی شما کاهش پیدا کرده است کار نکردن سنسور های دستگاه است در صورتی که متوجه شدید که نمی توانید از طریق ریموت دستگاه را روشن یا خاموش کنید ممکن است در سنسورهای دستگاه ایراداتی به وجود آمده باشد و باعث ایجاد اختلالاتی در دستگاه شده باشد.

از کار افتادن قطعات اسپلیت: از دیگر علائم کمبود گاز کولر گازی از کار افتادن کلیه قطعات اسپلیت است اگر احساس کردید که کلیه قطعات دستگاه شما از کار افتاده اند به گونه ای که توانایی روشن کردن دستگاه را ندارید باید متوجه بشوید که ممکن است به دلیل کاهش حجم گاز دستگاه باشد بنابراین با مرکز تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا برای ارائه خدمات یا شارژ گاز به منزل شما مراجعه کنند.

  • وجود لرزشی صداهای غیر عادی در کولر:

از دیگر علائم کاهش گاز کولر گازی وجود لرزش های پیاپی و صداهای غیر عادی در دستگاه است اگر احساس کردید که پس از روشن کردن دستگاه علاوه بر اینکه باد خنک کردن خارج نمی شود در به جای پیاپی و صداهای عجیب از آن خارج می شود حتماً نسبت به این موضوع حساس باشید و با یک مرکز تعمیر تخصصی تماس بگیرید تا برای رفع مشکل به منزل شما مراجعه کنند.

  • یخ زدگی لوله های بیرونی:

علت کم حجم شدن گاز کولر گازی می‌تواند به دلیل یخ زدگی لوله های بیرونی دستگاه باشد. به طور کلی اگر لوله های بیرونی دستگاه شما دچار یخ زدگی بشوند مسیر ورودی هوا مسدود خواهد شد و به دلیل انسداد، حجم گاز کم می شود و نمی توانید از آن استفاده کنید.

  • بالا رفتن مصرف برق:

در صورتی که میزان هزینه ای که برای مصرف برق می پردازی در ماه‌های اخیر افزایش پیدا کرده است و جدید آن را نمیدانید ممکن است به علت کم شدن حجم گاز کولر گازی باشد. در چنین موقعیت هایی ممکن است احساس کنید  دستگاه شما دچار یک سری از  اختلالات داخلی شده است به همین دلیل باید حتماً برای بر طرف کردن مشکل به یک مرکز تعمیر معتبر مراجعه کنید.

علت رایج کم حجم شدن گاز کولر گازی

  • نشت گاز

علت کم شدن حجم گاز کولر گازی می تواند نشت گاز از لوله ها باشد یک سری از اختلالات برای دستگاه شما به وجود می آید و باعث می شود که گاز موجود در روده ها به بیرون نشکند و به دلیل کم بودن میزان نشت متوجه این گونه می شوید و مرور زمان قادر به اتمام می‌رسد و در چنین مواقعی باید به یک مرکز تعمیر تخصصی در زمینه عیب یابی کولر گازی مراجعه کنید تا هر چه سریعتر ایرادات دستگاه شما را برطرف کند.

  • راهکار

شما می‌توانید برای دریافت خدمات شارژ گاز کولر گازی به مجموعه ما مراجعه کنید و از کارشناسان بخواهید که اقدامات لازم جهت شارژ گاز را انجام بدهند که توجه داشته باشید که خدمات ما کاملاً حرفه‌ای و با کیفیت ارائه می شود‌.

تعمیر ساید بای ساید بوش

ثبت آنلاین درخواست تعمیر

[contact-form-7 id=”1332″ title=”ثبت آنلاین درخواست”]

دیدگاه خود را بنویسید