نوامبر 16, 2021

صافکاری و نقاشی درب یخچال

صافکاری و نقاشی درب یخچال

صافکاری و نقاشی درب یخچال از جمله کارهایی است که مرکز تعمیر آنلاین به عنوان یک موسسه تعمیر انواع لوازم خانگی انجام می دهد. بنابراین در صورتی که نیازمند دریافت این خدمات در شهر تهران هستید باید با شماره تماس ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

پشتیبانان حاضر در مرکز به محض برقراری ارتباط شما با ما تکنسین های متخصص صافکاری و نقاشی درب یخچال را به منزل شما اعزام می کنند فرقی نمی کند که مدل یخچال شما چه چیزی باشد.

[sliders_pack id=”3365″]

سامسونگ یا ال جی، اسنوا یا دوو ما تمامی مدل های یخچال و فریزر را تعمیر می کنیم. و مانند روز اول به شما تحویل می دهیم.

تماس با کارگاه های شهر تهران

کارگاه شمال تهران : میدان نوبنیاد خیابان لنگری رو به روی مسجد اراج پلاک دوم همکف 02126709158


کارگاه غرب تهران : بزرگراه خرازی میدان اتریش بلوار گلها رو به روی مجتمع ورزشی تاج 02144387596


کارگاه شرق تهران : شهید حکیم شرق قنبرزاده خیابان هویزه رو به روی خیابان ویدا 02177361990


کارگاه جنوب تهران : آیت الله سعیدی ایستگاه مترو نعمت آباد خیابان سهیل مهرآور دوم 02166575825


یخچال و فریزر یکی از مهمترین وسایلی است که در هر منزلی وجود دارد. در واقع میتوانیم بگوییم قلب آشپزخانه به حساب می آید.

زیرا در صورت خرابی آن کلیه کارهای روزمره دچار اختلال می‌شود برای همین اگر با آسیب آن روبه ‌رو شدید سریعاً به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :

تعمیر لولای درب یخچال
تعمیر فرورفتگی درب یخچال
تعمیر زنگ زدگی درب یخچال
رنگ درب یخچال
تغییر رنگ ماشین لباسشویی
تعمیر افتادگی درب یخچال

مرکزی که دارای تکنسین های متعدد و متخصص در زمینه تعمیر و صافکاری و نقاشی درب یخچال است برخی از افراد می‌گویند که رنگ کردن درب یخچال تعمیر به حساب نمی‌آید اما زمانی که درب یخچال دچار رنگ پریدگی و زنگ زدگی می شود.

 بسیاری از افراد حتی اگر یخچال سالم باشد تمایل ندارند که از آن استفاده کنند و آن را داخل آشپزخانه قرار دهند به همین دلیل ممکن است تصمیم بگیرند که یک یخچال و فریزر جدید خریداری کنند.

که این امر هزینه بالایی برای آنها خواهد داشت. به همین دلیل به صرفه ترین روش مراجعه به یک مرکز تعمیر لوازم خانگی برای سپردن فرایند صافکاری و نقاشی درب یخچال به آن ها است.

روند کار مرکز تعمیر آنلاین با سایر مراکز به خصوص مراکز تعمیر عمومی در این است که تکنیسین‌های ما از تخصص بالایی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله یخچال و فریزر برخوردار هستند .

زمانی که شما خواهان دریافت خدمات رنگ آمیزی درب یخچال هستید به بهترین وجه و بسیار هنرمندانه درب یخچال شما را صافکاری و نقاشی می کنند که این امر باعث ایی و جلوه دوچندان دستگاه شما می‌شود به گونه‌ای که دیگر از قرار دادن آن در آشپزخانه خجالت زده نمی شوید.

مزایای صافکاری و نقاشی درب یخچال

اگر به زیبایی اهمیت می دهید. باید بدانید که لوارم رنگ و رو رفته و کهنه در منزل شما تا چه حد باعث رساندن انرژی منفی به شما می شود. زمانی که لوارم تازه ای برای منزل خود تهییه می کنید.

معمولا حس بسیار خوبی به سراغ شما می آید. اما گاهی اوقات برخی از خانواده ها توانایی مالی و بودجه لازم برای تعویض لوازم منزل را ندارند.

در چنین مواقعی رنگ کردن به کمک شما می آید و باعث روح بخشیدن به منزلتان می شود.

مرکز تعمیر آنلاین با برخورداری از تکنسین های ماهر و همه فن حریف، به صافکاری و نقاشی درب یخچال شما می پردازند به گونه ای که از روز اول هم زیباتر می شود.  از مزایای رنگ کردن درب یخچال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

زیبایی و جلوه بسیار بیشتر از قبل

جلوگیری از فرسودگی یخچال

مقرون به صرفه بودن آن

جلوگیری از تعویض یخچال و فریزر

صافکاری و نقاشی درب یخچال

صافکاری و نقاشی درب یخچال در یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی‌های تعمیر لوازم خانه و آشپزخانه در تهران صورت می‌گیرد.

کارشناسان با داشتن مهارت و تجربه بالا در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به شما کمک می‌کند تا تمام مشکلات و ایرادات ظاهری دستگاه خود را برطرف کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال در تهران

مجموعه تخصصی تعمیر آنلاین به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر انواع یخچال و فریزر تهران سال‌های سال است که به فعالیت تخصصی می‌پردازد. روزانه افراد زیادی برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر با ما تماس می‌گیرند.

فرایند ارائه خدمات در مرکز ما به صورتی است که هیچ مشتری بدون داشتن رضایت کافی از آن خارج نمی‌شود. از مهمترین مزایای این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عیب یابی تخصصی

هنگامی که درب یخچال شما دچار مشکل می‌شود باید برای برطرف کردن اختلالات و ایرادات ظاهری آن با مراکزی تماس بگیرید که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند.

خوشبختانه مجموعه تعمیر آنلاین با داشتن تکنسین‌های با تجربه و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا فرایند صافکاری و نقاشی درب یخچال خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

بررسی شدت و میزان آسیب توسط کارشناسان حرفه‌ای با جدیدترین ابزار تعمیر صورت می‌گیرد پس اگر به دنبال یک مرکز تخصصی و حرفه‌ای هستید تا تمامی فرایندهای مربوط به تعمیر و صافکاری درب یخچال شما را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند بهترین انتخاب تعمیر آنلاین است.

  • تضمین کلیه خدمات

تمامی خدمات مربوط به صافکاری و نقاشی درب یخچال که از مجموعه ما دریافت می‌کنید دارای ضمانت نامه و گارانتی رسمی و معتبر هستند.

پس اگر در برطرف کردن مشکلات دستگاه خود به مشکل برخورده اید و می‌خواهید با یک مجموعه معتبر تماس بگیرید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند تا تمامی مراحل مربوط به تعمیر دستگاه شما را در منزل انجام بدهند.

  • ارائه خدمات تعمیر در منزل

تمامی خدمات مربوط به تعمیر و صافکاری درب یخچال شما توسط کارشناسان متخصص در منزل انجام خواهد شد. بدون جابجایی و رسیدن آسیب به آن!

تعمیر تخصصی انواع یخچال و ساید بای ساید

تعمیر تخصصی انواع یخچال و ساید بای ساید در مجموعه تعمیر آنلاین با جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا صورت می‌گیرد. فرقی نمی‌کند که از چه برندی از یخچال و فریزر استفاده می‌کنید .

کارشناسان ما با داشتن تجربه و مهارت بالا در زمینه تعمیر این توانایی را دارند تا کلیه مشکلات و آسیب‌های دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی کنند.

کارشناسان ما با استفاده از بهترین مواد اولیه فرایند صافکاری و نقاشی درب دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

با ما تماس بگیرید

جهت دریافت خدمات تعمیر و صافکاری درب یخچال با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان کلیه فرایندهای مربوط به تعمیر و عیب یابی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

فراموش نکنید که مرکز ما برای افزایش رفاه حال مشتریان تمامی سفارشات را به صورت غیر حضوری ثبت می‌کند. ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸

پیشگیری از بروز آسیب در درب یخچال

اگر می خواهید درب یخچال شما دچار آسیب نشود باید به رعایت نکات مختلفی بپردازید. برای مثال حین اسباب کشی و جابجایی از محافظ های پلاستیکی یا کارتن اصلی خود دستگاه استفاده کنید.

زیرا بیش از نیمی از آسیب ها به دلیل اسباب کشی و عدم استفاده از محافظ ها است. بسیاری از افراد کارتن یخچال را بعد از خرید دور می اندازند اما ما به شما توصیه می کنیم در صورتی که جایی برای نگهداری کارتن دارید به هیچ وجه آن را دور نندازید.

برای جلوگیری از صافکاری و نقاشی درب یخچال سعی کنید یک محیط با دمای مناسب انتخاب کنید. محیطی که فاقد تابش مستقیم نور آفتاب و رطوبت زیاد باشد.

تابش آفتاب باعث می شود که رنگ یخچال به مرور زمان دچار پوسیدگی شود. رطوبت نیز یکی از مضر تربن عواملی است که عمر مفید یخچال را کاهش می دهد و از لحاظ زیبایی ظاهری، یخچال شما را دچار مشکل می کند.

اما نگران نباشید زیرا تکنسین های ما بسیار ماهر و کاربلد هستند و به بهترین وجه به ترمیم رنگ درب یخچال می پردازند.

از برخورد اجسام تیز با یخچال خودداری کنید‌. و تا جایی که امکان دارد از شستشوی یخچال و فریزر بپرهیزید زیرا شستشوی مداوم باعث رنگ پریدگی یخچال می شود.

تعرفه صافکاری و نقاشی درب یخچال

تعرفه صافکاری و نقاشی درب یخچال به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر میزان آسیب بیش از حد باشد مسلما تعرفه آن بیشتر خواهد بود. و مدت زمانی که تکنسین مربوطه برای تعمیر صرف می کند بیشتر است.

بنابراین میزان دستمزد هم به مراتب بیشتر خواهد شد. اما اگر میزان آسیب سطحی باشد تعرفه ای که برای آن در نظر می گیرند کمتر خواهد بود‌‌. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه صافکاری و نقاشی درب یخچال با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

مرکز تعمیر آنلاین بهترین انتخاب برای صافکاری و نقاشی درب یخچال

معمولا بعد از بروز آسیب برای یخچال و فریزر، بسیاری از افراد نمی دانند دقیقا چه کاری باید انجام دهند. زیرا پیدا کردن یک مرکز مناسب و معتبر برای سپردن لوازم خود جهت تعمیر کار ساده ای نیست.

اما خوشبختانه مرکز تعمیر آنلاین به اندازه کافی در شهر تهران شناخته شده است. و می توانید با خیال راحت فرایند تعمیر و صافکاری و نقاشی درب یخچال خود را به آن‌ها بسپارید.

این مرکز دارای ویژگی هایی است که بسیاری از مراکز شهر تهران فاقد آن هستند. ویژگی هایی از قبیل:

  تجربه و سابقه کاری بالا

برخورداری از دانش تخصصی

تعمیر در محل

ضمانت

اگر می خواهید دستگاه آسیب دیده خود را به صورت اساسی تعمیر کنید. قطعا مرکز تعمیر آنلاین بهترین انتخاب خواهد بود‌. زیرا دیگر نمی خواهد نگران نتیجه کار باشید.

چون تکنسین های ما با سابقه کاری بالا به اندازه کافی کیفیت کار خود را ثابت کرده اند. بنابراین می توانید برای بهره مندی از خدمات ما در زمینه صافکاری و نقاشی درب یخچال به مرکز تعمیر آنلاین مراجعه و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاه خود را بنویسید