کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

ارور های یخچال امرسان

کد خطای AL در ارور های یخچال امرسان

کد خطای AL در فریزر امرسان و یا یخچال این شرکت داخلی، خلاصه ی کلمه Alarm است. کد خطای AL در فریزر امرسان اطلاعاتی در زمینه کارکرد نادرست دستگاه و ایراد اساسی در سرمایش می‌دهد.مشکل یابی یخچال فریزر امرسان با استفاده از آشنایی کامل با کد خطاها ساده و سریع تر صورت می‌گیرد.

درست کردن کد خطای AL در ارور های یخچال امرسان

با توجه به این مساله که این ارور یخچال امرسان می‌تواند علت های بسیار زیادی داشته باشد، بهتر است با یک متخصص با تجربه مانند کارشناسان تعمیر آنلاین تبادل نظر کنید.

کد خطای R5 یا RS از ارور های یخچال امرسان

کد خطای R5 یخچال امرسان (یا ارور RS)  به بودن یک ایراد در سنسور اصلی یخچال و سیم‌کشی‌های سنسور تا برد دستگاه اشاره خواهد داشت.

کد خطای RD از ارور های یخچال امرسان

کد خطای RD یخچال امرسان بیانگر این مساله می باشد که سوئیچ مگنت یخچال امرسان و یا سیستم دمپر آن دچار ایراد گردیده است. دمپر در یخچال تشکیل شده از : دریچه، موتور، سوئیچ مگنت و سیم‌های مربوطه است.برخی اوقات با تعمیر قطعات اصلی و عوض کردن لاستیک درب یخچال را به همراه خواهد داشت.

رفع کد خطای RD از ارور های یخچال امرسان

برای درست کردن این ارور از ارور های یخچال امرسان باید سوئیچ مگنت یخچال امرسان و دمپر آن را جداگانه چک نمود. اگر هریک از این قسمت ها ایرادی داشته باشد، باید با سرویس تخصصی و یا تعویض آنها مشکل را از بین برد. اگر هر دوی این قسمت ها هیچ مشکلی نداشتند، برای رفع ارور یخچال فریزر امرسان باید با دفتر تخصصی تعمیر آنلاین ارتباط برقرار کنید.

ارور DS یا D5 از ارور های یخچال امرسان

دقیقا همانگونه که در دفترچه راهنمای یخچال فریزر امرسان بیان گردیده است، ارور D5 به سنسور دیفراست یخچال امرسان یا ترمودیسک ارتباط پیدا می کند ، برای رفع این ارور هم می توانید با کارشناسان تعمیر آنلاین در ارتباط باشید .

رفع کد خطای D5 یخچال امرسان

در زمینه مشکل یابی سنسور دیفراست یخچال امرسان باید به یک به یک :

مقاومت سنسور، اتصالات و بعد از آن سیم‌های ارتباطی آن را چک نمائید. اگر سنسور دیفراست یخچال امرسان ایرادی داشته باشد، یقینا باید آن را عوض نمود. اگر ایراد از این قسمت نباشد، برای مشکل یابی فریزر امرسان باید برد الکترونیکی را چک کرد.

کد خطای F5 از ارور های یخچال امرسان

این کد خطای یخچال فریزر امرسان در بیشتر اوقات وجود یک ایراد اساسی در دمای دستگاه را بیان می کند. برای درست کردن این خطا می‌توانید پروسه ای را طی کنید و بعد با کارشناس تعمیر آنلاین برای درست کردن این ارور امرسان صحبت کنید.

رفع کد خطای F5 از ارور های یخچال امرسان

فعالیتی که باید صورت بدهید ، اطمینان از خراب نبودن سنسور دیفراست یخچال امرسان و سنسور دمای دستگاه شما می باشد. برای انجام دادن اینکار، یخچال را خاموش کنید و بعد از ۱۵ دقیقه دوباره به برق متصل کنید.

دمای یخچال و فریزر را تنظیم نمائید. بعد از 24 ساعت، دمای فریزر را با دماسنج چک کنید و با دمای تنظیم‌شده مقایسه نمائید. اگر دماها یکسان نبودند، از کارشناسان تعمیر آنلاین برای درست کردن ارورهای یخچال فریزر امرسان کمک بگیرید.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان در راستای رفع کد خطاهای مورد نظر توسط کارشناسان تعمیر آنلاین

ارور CO از ارور های یخچال امرسان

این کد خطای امرسان خلاصه شده عبارت Compressor است. همان‌ گونه که در دفترچه راهنمای دستگاه امرسان شما بیان شده است، این کد خطا به کمپرسور یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما ارتباط پیدا می کند.

رفع  کد خطای CO یخچال فریزر امرسان

مشخصا برای از بین بردن این ارور باید کمپرسور، فن و اتصالات هر دوی آنها را چک کنید. این قسمت ها امکان دارد به تعمیر و یا عوض شدن قطعه احتیاج داشته باشند. اگر این قطعات مسئول نشان داده شدن این کد خطا در دستگاه امرسان نبودند، باید برد دستگاه (که مانند مغز آن است) را بررسی نمائید.

کد خطای DA از ارور های یخچال امرسان

این کد خطای دستگاه امرسان که خلاصهه Damper است، به بودن یکسری مشکل اساسی در دمپر دستگاه اشاره می‌ نماید. برای مشکل یابی فریزر امرسان در این وضعیت باید با کارشناسان با تجربه تعمیر آنلاین ارتباط برقرار نمائید.

رفع ارور DA فریزر امرسان

نخست پیش از هر چیزی دمپر، اتصالات دمپر، هیتر دمپر و مقاومت هیتر دمپر را کاملا با هوشیارری چک کنید. اگر هیچکدام از این قسمت ها به سرویس و تعویض احتیاجی نداشتند، در این موقعیت هم باید علت ارور امرسان را در برد الکترونیک پیدا کرد.

کد خطا یا ارور HE از ارور های یخچال امرسان

کد خطای HE یخچال امرسان (Heater) به یک ایراد اساسی در گرم کننده المنت و سیستم گرمایشی رو نمایشگر دستگاه به وجود می آید.دلیل اصلی رخ دادن این مشکل امرسان ، بیشتر اوقات افت ولتاژ و ضعف در فعالیت هیتر است.(علت سوختن المنت یخچال)

رفع کد خطای HE از ارور های یخچال امرسان

برای درست کردن این ارور باید هیتر و اتصالات و سیم‌کشی‌های آن را چک نمائید. اگر اینها هیچ مشکلی نداشتند، برای عیب یابی فریزر امرسان بایدبه دنبال بررسی و سرویس برد یخچال فریزر و یا ساید بای ساید امرسان خود باشید.

ارور یا کد خطای CD در ارور های یخچال امرسان

اگر دفترچه راهنمای یخچال فریزر امرسان را یک بار دقیق مطالعه کرده باشید، دلیل اصلی این خطا برای بعضی مدل‌ها مشکل در کمپرسور و فن، و برای بعضی مدل‌ها اشکال در دمپر ذکر گردیده است.

بیشتر بخوانید : تعمیر ساید جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02126709158