کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

ارور های یخچال جنرال الکتریک

درباره ارور های یخچال جنرال الکتریک

آشنایی با مشکلات اصلی و کد خطاهای ساید بای ساید پروفایل general electric به شما این قابلیت را خواهد داد تا که از مشکل دستگاه خود اطلاع پیدا کنید و در صورت امکان شخصا این ارور های یخچال جنرال الکتریک را رفع کنید.

ما در مجموعه تعمیر آنلاین در ادامه بعضی از رایج ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک را برای شما بیان خواهیم کرد:

کد خطای EF در ارور های یخچال جنرال الکتریک

دقیقا موقعی که کد خطای EF  روی صفحه اسکرین ساید بای ساید پروفایل شما نمایش داده می شود، اکثرا داخل دستگاه شما به شدت دمایش کاهش پیدا کرده است و مواد غذایی دچار یخ زدگی شده است و یا سرمایشی روی نداده است.

دلیل اصلی این ارور این مساله می باشد که دمای ساید بای ساید جنرال الکتریک فراتر از دو ساعت بالاتر از اندازه عادی قرار گرفته است که امکان دارد به علت صحیح بسته نشدن در های دستگاه این ایراد به وجود بیاید.

توصیه تعمیر آنلاین این است که در های دستگاه را به شکل صحیح و درست ببندید و مشاهده کنید که آیا این ارور از بین رفته است یا نه.

اگر از بین نرفت با متخصصین تعمیر آنلاین تماس بگیرید و از سرویس های تخصصی تعمیرات یخچال و ساید جنرال الکتریک در تهران و کرج تعمیر آنلاین بدون نیاز به جا به جایی در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده نمائید.

کد خطای PF در ارور های یخچال جنرال الکتریک

کد خطای PF در ادامه همان مشکل EF روی خواهد داد و مربوط به مشکلات بالینی ارور پیشین است. در این کد خطا احتمالا ایراد اصلی از سیستم برقی و موتوری خود یخچال می باشد. به یاد داشته باشید که سیستم برق ساید بای ساید جنرال الکتریک و اختلالات برقی منزل را چک کنید.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان در راستای رفع کد خطاهای مورد نظر توسط کارشناسان تعمیر آنلاین

کد خطای CI در ارور های یخچال جنرال الکتریک

یکی دیگر از اصلی ترین کد خطا های ساید بای ساید جنرال الکتریک ارور CI است که به بخش تولید یخ دستگاه ارتباط پیدا می کند. زمان دقیق نمایش این ارور چک نمائید که یخ زیادتر از اندازه تولید نشده باشد. به یاد داشته باشید که بهتر است مخازن یخساز را تمیز نمائید.

کد خطای DE در ارور های یخچال جنرال الکتریک

این کد خطا ارتباط پیدا می کند به سیستم تخلیه یعنی سیستم چرخش آب یخساز و … . با دفتر تخصصی تعمیر آنلاین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمائیم.

کد خطای CC در ارور های یخچال جنرال الکتریک

این کد خطای مهم مربوط به زیاد تر از اندازه مجاز گرم شدن دستگاه ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد که می تواند ارور بردی و یا موتوری ساید شما باشد. در این زمان حتما تلاش کنید دلیل گرما را پیدا کنید و آن را برطرف نمائید.

کد خطای HRS در ارور های یخچال جنرال الکتریک

در صورت رخ دادن کد خطای HRS ساید بای ساید خاموش خواهد شد و این مشکل بر روی صفحه نمایش چشمک زن خواهد شد. در موقعیتی که شما با ارور HRS مواجه گردیدید احتمالا فقط لامپ های قسمت یخچال فریزر روشن خواهد بود و امکان دارد صدای تیک تیکی هم از یخچال به گوش شما برسد.

کد خطای Hrs خرابي در بخش فرماندهي (برد پاور) ويا ایراد در فن اواپراتور را به شما اعلام می کند.

امکان دارد که یکی از این دو بخش دچار ایراد شده باشد و یا هر دو احتیاج به سرویس تخصصی داشته باشند.

امیدواریم مقاله ارور های یخچال جنرال الکتریک توسط تعمیر آنلاین برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02188933445