جولای 20, 2021

ارور های یخچال دوو

درباره ارور های یخچال دوو

امکان دارد برخی زمان ها، در موقع بهره بردن از یخچال دوو یا هر شرکت دیگری، روی صفحه اسکرین دستگاه ، کدها یا به اصطلاح ارورهایی را ببینید.

این ارور های نگران کننده ، هر یک مربوط به رخ دادن یک مشکل در بخش های خاصی از یخچال دوو می شوند.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

مشکلات یخچال دوو می‌توانند بسیار پیش پا افتاده باشند و به سادگی رفع شوند، یا اینکه ایراد بسیار جدی‌تری باشد و شما به رفع مشکلات یخچال دوو و رفع ارور های یخچال دوو احتیاج داشته باشید.

بیشتر بخوانید :

تعمیر برد یخچال
صافکاری و نقاشی درب یخچال
تعمیر موتور یخچال
هزینه تعویض موتور یخچال
تعمیر یخچال در محلتعمیر فرورفتگی درب یخچال

در این مقاله تخصصی در زمینه ارور های یخچال دوو از تعمیر آنلاین به بررسی تخصصی کدهای خطا همه مدل های یخچال دوو مخصوصا مدل p660 خواهیم پرداخت تا این امکان را داشته باید با شناخت این کد ها، ارور های یخچال دوو خود را شناسایی و برای رفع آن مشکل، اقدامات مورد نیاز را صورت دهید.

حتما به یاد داشته باشید که مطالعه دفترچه راهنمای یخچال هم می‌تواند به شما در پیدا کردن ایراد یخچال کمک بسیار زیادی کند.

کد خطای F1 از ارور های یخچال دوو

از جمله ارور های مطرح یخچال دوو می‌توان به ارور F1 اشاره نمود؛ این کد مربوط به سنسور فریزر می باشد. این ارور به متوقف کردن جریان برق در سنسور فریزر یا اتصالات کوتاه در آن اشاره می نماید.

کد خطای r1 تز ارور های یخچال دوو

کد ارور r1 از بودن ایراد در سنسور یخچال به شما خبر می‌دهد. سنسور یخچال بررسی دمای درون یخچال را بر گردن دارد.

امکان دارد که خود سنسور دچار مشکل شده باشد، یا جریان ورودی برق داخل سنسور متوقف شده باشد، یا اینکه اتصال کوتاه داخل مدار وجود داشته باشد.

کد خطای rt از ارور های یخچال دوو

از دیگر ارور های مطرح یخچال دوو، می‌توان به ارور rt اشاره نمود؛ نمایش این کد به مفهوم بودن مشکل در سنسور اصلی دمایی یخچال می باشد. کارکرد عادی یخچال مربوط به سنسور دمایی می باشد.

در این زمینه هم مشکل دار شدن خود سنسور، متوقف شدن جریان برق درونی دستگاه، یا بودن اتصال کوتاه در آن، می‌توانند از جمله علل اصلی روی دادن این ارور باشند.

کد خطای d1 از ارور های یخچال دوو

سنسور دیفراست خراب گردیده است! بله، دقیقا این کد خطا بیانگر اطلاعاتی در زمینه روی دادن مشکل در سنسور دیفراست می باشد.

این مشکل می‌تواند، به علت مشکل دار شدن خود سنسور دیفراست، متوقف شدن جریان ورودی برق، یا اینکه بودن اتصالات کوتاه در مدار روی دهد.

کد خطای dr از ارور های یخچال دوو

از دیگر ارور های مطرح یخچال های شرکت دوو می‌توان به کد dr اشاره نمود. ارور dr یا همان  door ارتباط مستقیمی با درب یخچال دارد، به این شکل که در وضعیت باز ماندن درهای یخچال، این ارور نمایش داده خواهد شد،.

به غیر از ارور dr ، لرور df هم مربوط به بسته نشدن صحیح درب فریزر است، یک کد دیگر هم برای بسته نشدن درب هوم بار موجود است، که عبارت است از کد dh.

کد خطای C1 از ارور های یخچال دوو

کد خطای C1 ارتبا مستقیمی با فعالیت غیر طبیعی، یکسره روشن بودن یخچال و کمپرسور و عملکرد بیش از سه ساعت می باشد.

در این میان هم سنسور دیفراست دمایی زیاد تر از حد نرمالی داشته باشد، به معنای اینکه از ۵- درجه بیشتر باشد. این کد ارور به نمایش در خواهد آمد.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان در راستای رفع کد خطاهای مورد نظر توسط کارشناسان تعمیر آنلاین

علت نمایش کد خطای F3 از ارور های یخچال دوو چیست؟

ارور F3 که از ارور های یخچال دوو می باشد، مربوط به موقعی است که پس از دیفراست، در موقع برگشت به وضعیت معمولی، ایرادی اساسی در جریان برگشتی از دیفراست روی داده باشد.

کد خطای EF از ارور های یخچال دوو

ارور EF ارتباط مستقیمی با سنسور جریان یا FLOW دارد. در صورتی که ایرادی برای این سنسور روی بدهد، یخچال هیچ جریانی را بررسی نخواهد کرد. در این موقعیت باید سنسور جریان را تعویض نمائید، تا مشکل مربوط به آن برطرف گردد.

کد خطای Et از ارور های یخچال دوو

این کد ارور یخچال دوو به سنسور توازن یا SW ارتباط پیدا می کند، موقعی که این سنسور دچار مشکلی گردد، کد Et نشان داده خواهد شد.

به چه صورتی کد خطای E9 یخچال دوو را رفع نمائیم؟

از دیگر کد ارور های مطرح دستگاه های دوو، کد خطای E9 می باشد. این ارور موقعی که آب مورد نیاز یخچال تامین نگردد به وجود خواهد آمد. در بعضی از مدل‌ها هم این ارور خطا، بیانگر متعدد بودن تعداد یخ ها در مخزن یخ است.

کد خطای EA از ارور های یخچال دوو

کد ارور EA موقعی به شما نشاه داده خواهد شد که سنسور توازن یا SW تشخیص دهد، که یخ چندین بار به شکل پشت سرهم از یخ ساز، بیرون آمده است. در این صورت این کد خطا اعلام شده و یخ ساز متوقف خواهد شد.

تعمیر یخچال پروفایل

دیدگاه خود را بنویسید