ژوئن 16, 2021

ارور های یخچال سامسونگ

چرا ارورهای یخچال سامسونگ پدیدار می‌شوند؟

یخچال‌هایی که برای مصارف خانگی خریداری میکنیم از اجزا و بخش های متفاوتی تشکیل شده‌اند و احتمال دچار مشکل گردیدن و یا رخ دادن ایرادات متنوعی در قسمت های تشکیل دهنده یخچال های شرکت سامسونگ موجود است .

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

به همین علت، شرکت های سازنده یخچال در زمینه آشکار شدن پر سرعت تر ایرادات تولیدات خود کد‌های ارور متفاوتی را برای یخچال‌های ساید و صنعتی تعریف می نمایند تا مشتریان آن ها بتوانند در کوتاه ترین زمان امکان پذیر ایرادات و مشکلات احتمالی یخچال خود را شناسایی و ازبین ببرند.

بیشتر بخوانید :

تعمیر برد یخچال
صافکاری و نقاشی درب یخچال
تعمیر موتور یخچال
هزینه تعویض موتور یخچال
تعمیر یخچال در محلتعمیر فرورفتگی درب یخچال

در ادامه این مقاله تخصصی ارور های یخچال سامسونگ در تعمیر آنلاین قصد داریم تا اطلاعاتی را در زمینه تعدادی از ارور یخچال سامسونگ و متد های شناسایی آن‌ها به شما همشهریان عزیز ارائه دهیم.

ارور R-1-B

این کد ارور بیانگر بودن ایراد در سنسور دمای یخچال است و شما باید برای درست کردن کردن این ایراد از خدمات تعمیرگاه‌‌های مجاز مانند تعمیر آنلاین کمک بگیرید .

به دلیل اینکه چک کردن وضعیت سنسور دما برای کارشناس تعمیرات بدون سپری کردن دوره های تخصصی در این زمینه امکان پذیر نخواهد بود. همچنین، امکان دارد این مشکل به علت معیوب بودن سیم کشی یخچال نیز رخ بدهد.

ارور F-1-C

این مشکل مرتبط با سنسور دیفراست فریزر می باشد و در صورت عملکرد بدون توقف و بیش از اندازه سیستم دیفراست و یا مشکل دار بودن این سنسور رخ می دهد.

سنسور دیفراست در راستای المنت یخچال و ترموفیوز جای گذاری شده است و  کار خاموش نمودن هیتر دیفراست در وضعیت بالا رفتن دمای این قطعه را انجام می دهد و روی دادن ایراد در آن می‌تواند مشکلات دیگری را هم برای یخچال فریزر شما بوجود بیاورد.

ارور F-1-G

این مشکل از ارور یخچال شرکت سامسونگ مدل RT79K بیانگر ایراد اصلی و کامل بخش دیفراست یخچال فریزر شما خواهد بود و این مشکل باید به وسیله تعمیرگاه‌های مجاز سامسونگ مثل تعمیر آنلاین بررسی و درست شود.

ارور F-1-D

این مشکل به ایراد دار شدن فن بخش فریزر مربوط می باشد و فن فریزر در صورت دیدن این کد باید حتما سرویس شود.

ارور F-1-E

این مشکل مربوط به فن کندانسور می باشد و در صورتی نبوجود می آید که فن کندانسور یخچال دچار مشکل گردیده باشد و بازده فعالیت یخچال فریزر کم گردد.

ارور F-10-B

این کد در موقعیت روی دادن ایرادی در هیتر دمپر یخچال ایجاد می‌ گردد و مشکلات احتمالی این قطعه در صورت دیده شدن این کد باید بررسی و برطرف گردد.

ارور F-10-A

این مورد از ارور های یخچال سامسونگ نسخه RT79K در صورت مشکل دار شدن هیتر دمپر بخش سرد کننده سریع فریزر روی میدهد و این قطعه باید حتما تعویض گردد.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان در راستای رفع کد خطاهای مورد نظر توسط کارشناسان تعمیر آنلاین

ارور های یخچال سامسونگ مدل French

این یخچال فریزر دارای تعداد نسبتا زیادی از انواع ارور ها می‌باشد و دقیقا شبیه به مورد پیشین، در این یخچال ارور های مربوط به بخش فریزر با نماد F و ارور های مربوط به خود بخش یخچال با عبارت R نشان داده می‌ گردند.

برای واضح و نمایان شدن کد‌های ارور این یخچال فریزر فقط باید تا تا دکمه‌های Power Freeze و Power Cool را در حدود 8 ثانیه فشار دهید.

در ادامه این امکان را خواهید داشت تا با کد‌های ارور این یخچال و مفهوم آن‌ها بصورت تخصصی تر آشنا گردید.

خطای R-1-G

این ارور بیانگر مشکل دار بودن سیستم دیفراست یخچال فریزر مورد استفاده شما می باشد .

در صورت دیدن این ارور بهتر است که مشکلات احتمالی یخچال بوسیله کارشناسان تعمیر ساید بای ساید و انواع یخچال فریزر‌های سامسونگ به شکل دقیق چک شود .

به دلیل اینکه این ارور می‌تواند در حاصل خراب شدن هر کدام از بخش های سیستم دیفراست بوجود بیاید.

ارور F-10-F

این ارور از سری ارور های یخچال سامسونگ نسخه French بیانگر قطع شدن ارتباط بین برد شماره یک فریزر و برد کمپرسور می باشد و این مشکل احتیاج به بررسی تخصصی تر بوسیله متخصصان تعمیر یخچال‌های سامسونگ تعمیر آنلاین خواهد بود.

آیا باید یخچال خود را برای سرویس کردن رفع ارور یخچال سامسونگ به دفاتر تعمیراتی منتقل نمائیم؟

پاسخ تعمیر آنلاین برای رفع ارور های یخچال سامسونگ منفی است، تعمیرگاه‌‌های اصلی محصولات شرکت سامسونگ کلیه خدمات خود را در محل شما به همشهریان عزیز ارائه می‌دهن.

اصلا احتیاجی به منتقل نمودن یخچال سامسونگ به تعمیرگاه برای ازبین بردن ارور یخچال سامسونگ در کار نخواهد بود.

ارور R-1-B

این ارور مربوط به مشکل سنسور دمای یخچال می باشد و خبر بد برای شما این است که قطعه مورد نظر غیر قابل تعمیر می‌باشد و باید با یک سنسور جدید‌تر استفاده شود.

ارور R-1-C

سنسور دیفراست یخچال در صورت رخ دادن این مشکل دچار ایرادی اساسی شده است و باید با سنسور جدید جایگزین گردد.

خطای R-1-D

با کارشناسان تعمیر آنلاین برای رفع این خطا تماس بگیرید

خطای R-1-E

این مشکل به مفهوم معیوب شدن و یا خرابی سیستم تولید یخ یخچال شما می‌باشد و این ایراد اساسی باید به وسیله تعمیرگاه‌های اصلی و رسمی سامسونگ مانند تعمیر آنلاین برطرف شود.

ارور R-10-G

این مشکل بیانگر خراب بودن هیتر آب بخش آبریز یخچال می باشد و در صورت دیده شدن این کد باید گرما دهنده تعبیه شده در این بخش تعویض و یا تعمیر گردد.

ارور R-10-A

با کارشناسان تعمیر آنلاین برای رفع این خطا تماس بگیرید

ارور F-1-D

با کارشناسان تعمیر آنلاین برای رفع این خطا تماس بگیرید

ارور F-1-E

این مشکل بیانگر خراب بودن فن کندانسور است و موقعی نمایش داده خواهد شد که بازده یخچال به علت معیوب بودن فن کندانسور کم شده باشد.

ارور F-1-F

این مشکل مهم مربوط به ارور سنسور محفظه تولید کننده یخ در بخش فریزر است و این سنسور در صورت دیدهه شدن این ارور باید تعویض گردد.

ارور F-1-G

این مورد از ارور های یخچال سامسونگ نسخه French بیانگر مشکل دار بودن سنسور دیفراست فریزر می باشد.

تعمیر یخچال پروفایل

دیدگاه خود را بنویسید