اکتبر 12, 2023

تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی

تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی

آشنایی با کمپرسور معمولی و اینورتر

قبل از آن که بخواهیم در زمینه تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی مباحثی را مطرح نماییم، لازم است نخست توضیحاتی را در رابطه با کمپرسور اینورتر و معمولی و همچنین روش کارکرد آن ها ارائه کنیم.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

در موارد متعددی از انواع یخچال به خصوص یخچال های قدیمی از کمپرسور های معمولی بهره برده شده است که تک سرعته یا به بیانی دیگر با سرعت ثابتی فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید :

تعمیر برد یخچال
صافکاری و نقاشی درب یخچال
تعمیر موتور یخچال
هزینه تعویض موتور یخچال
تعمیر یخچال در محلتعمیر فرورفتگی درب یخچال

کمپرسور های معمولی به شکلی طراحی شده اند که از توان بسیار زیادی در روز های بسیار گرم سال برای ساخت سرما برخوردار بوده و در فصل زمستان هم که به سرمای کمتری مورد نیاز است، با حداکثر توان خود فعالیت می کنند.

کمپرسور اینورتر تولید جدیدی از انواع کمپرسور به حساب می آید که دارای عملکردی پیشرفته و ایده آل می باشد.

کمپرسور اینورتری یا خطی در روز های گرم سال که به حجم خنک کنندگی بسیار بالاتری نسبت به فصل زمستان نیاز است، با بیشترین حد توان خود کار می کند.

اما در فصل زمستان که به بار خنک کنندگی کمتری در مقایسه یا تابستان نیاز است، با توان کمتری فعالیت نموده که همین موضوع عامل اصلی کاهش مصرف برق خواهد شد.

موتور های اینورتری بسته به موقعیت و به صورت کاملا خودکار سرعت موتور را کم و زیاد نموده و همین مورد هم در کاهش استهلاک و مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار می باشد.

تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی

البته مصاف بر کم شدن مصرف انرژی و نصف شدن استهلاک، موتور های اینورتری از صدای غیر آزار دهنده ای نیز برخوردار هستند.

به همین علت هم تعداد زیادی از برند های تولید کننده یخچال از موتور های اینورتری در تولید انواع یخچال استفاده می نمایند.

این موضوع را فراموش نکنید که یخچال های دارای کمپرسور اینورتری از قیمت زیادتری در مقایسه با یخچال های دارای کمپرسور معمولی برخوردار می باشند .

اما به دلیل این که کمپرسور های اینورتری تا 60 درصد مصرف برق را کمتر می کنند، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند.

تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی توسط نمایندگی تعمیر آنلاین

حال که با کمپرسور های اینورتر و معمولی آشنا گردیدید، قصد داریم در زمینه تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی مباحثی را خدمت شما عرض نماییم.

همانطور که پیشتر بیان گردید کمپرسور های اینورتری از جهت مصرف انرژی و استهلاک بسیار مناسب تر بوده.

این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که اگر کمپرسور های اینورتری دچار ایراداتی گردند، به علت کمیاب بودن و قیمت بسیار زیاد قطعات آن ها، رفع مشکلات آن ها اصلا به صرفه نبوده و تبدیل کمپرسور اینورتری به معمولی از نظر اقتصادی بسیار قابل توجیح می باشد.

به علت تحریم های اقتصادی و سخت بودن واردات قطعات موتور های اینورتری، قطعات این نوع کمپرسور ها بسیار کمیاب می باشند و در صورت وجود با قیمت های بسیار زیادی به فروش می رسند.

هزینه تعمیر و عوض نمودن کمپرسور اینورتر با موتور های جدید (در صورت وجود قطعات) تقریبا چندین میلیون تومان هزینه برای شما خواهد تراشید، در حالی که این تبدیل با کمتر از 3 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

به همین علت هم در زمان های خرابی کمپرسور اینورتری همواره متخصصین نمایندگی تعمبر آنلاین تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی را به شما توصیه خواهند نمود.

تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی بر روی ساید بای ساید و یخچال

ختما به یاد داشته باشید که تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی کار ساده ای نبوده و به تجربه، مهارت و دانش به روز کارشناسان در این حوزه احتیاج دارد.

به همین علت هم بسیاری از تکنسین ها و مجموعه های تعمیراتی امکان تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی را نخواهد داشت.

البته مجموعه تعمیر آنلاین متخصص در تعمیر یخچال و دارای تکنسین های فوق حرفه ای و ماهری بوده که امکان تبدیل کمپرسور اینورتر به معمولی را خواهتد داشت و خدمات خود را در این حوزه به شکل کاملا تضمینی و با منصفانه ترین هزینه انجام داده تا شما مشتریان عزیز متحمل هزینه های بسیار زیادی نگردید.

تعمیر یخچال پروفایل

دیدگاه خود را بنویسید