آگوست 14, 2022

تعمیر سوراخ شدن یخچال

تعمیر سوراخ شدن یخچال

تعمیر سوراخ شدن یخچال به شما کمک می‌کند تا بتوانید مدت زمان بیشتری از دستگاه خود استفاده کنید. بسیاری از افراد پس از خرید یخچال و فریزر در طول سالیانه متمادی از آن استفاده می کنند.

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

اما پس از گذشت زمان به هر دلیلی ممکن است دچار مشکلاتی نظیر سوراخ شدن شود در چنین مواقعی شما باید از یک کارشناس و تکنسین های متخصص بخواهید تا با بررسی آسیب مشخص کند که آیا مشکل به وجود آمده قابل حل است یا خیر.

بیشتر بخوانید :

تعمیر برد یخچال
صافکاری و نقاشی درب یخچال
تعمیر موتور یخچال
هزینه تعویض موتور یخچال
تعمیر یخچال در محلتعمیر فرورفتگی درب یخچال

مجموعه بزرگ تعمیر آنلاین عنوان نمایندگی تخصصی تعمیر لوازم خانگی سعی می‌کند که تمامی آسیب ها و ایرادات به وجود آمده برای دستگاه شما را در مدت کوتاهی برطرف کند .

بنابراین اگر نیازمندی یک تعمیرگاه تخصصی برای برطرف کردن آسیب‌های دستگاه خود هستید فقط کافی است که با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

علت ایجاد سوراخ در یخچال

قسمت های مختلف یخچال فریزر شما می تواند دچار سوراخ شدگی بشوند بیشترین دلیلی که می توانیم برای آن در نظر بگیریم حمل نامناسب دستگاه و جابجایی های مداوم است.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دائم در حال حمله کردن دستگاه خود از یک مکان به مکان دیگر هستید مطمئنم حین جابجایی آسیب هایی برای آن به وجود می آید.

برای مثال سوراخ شدن کوله پشتی یخچال یا سوراخ شدن فریزر دستگاه غیر مناسب ایجاد بشود.

به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که قبل از اینکه دستگاه خود را جابجا کنید حتما از محافظ های مناسب با یک کارتون که دستگاه شما را به خوبی پوشانده استفاده کنید.

انواع قطعات یخچال که دچار سوراخ شدگی می شوند

همانطور که گفتیم قطعات مختلفی از دستگاه شما می‌تواند چاره سوراخ شدگی بشوند. این قطعات شامل:

 • سوراخ شدن فریزر یخچال
 • ایجاد سوراخ در لوله های مخصوص حمل گاز
 • ایجاد سوراخ در لوله های مخصوص تخلیه آب

هریک از آسیب ها و مشکلاتی که برای دستگاه شما به وجود می آیند علائمی دارند که در صورت توجه به آنها می توانید هر چه سریع تر مشکلات دستگاه خود را برطرف کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال و فریزر در تهران

اگر با آسیب سوراخ شدگی یخچال و فریزر خود روبرو شده اید و به دنبال یک مرکز حرفه‌ای و تخصصی می گردید تا مشکلات دستگاه شما را برطرف کند پیشنهاد ما به شما مجموعه بزرگ تعمیرآنلاین نمایندگی تعمیر انواع یخچال و فریزر در تمامی مناطق این شهر است.

ویژگی هایی که تمرکز دارد باعث می‌شود که بسیاری از افراد برای تعمیر سوراخ شدن یخچال خود به آن مراجعه کنند از ویژگی های مهم و قابل توجه مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه خدمات تعمیر در منزل مشتری

 1. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ابزار تعمیر
 2. عیب یابی کاملاً دقیق و حرفه ای
 3. دریافت کمترین هزینه تعمیر
 4. ارائه ضمانت نامه خدمات پس از تعمیر

شما عزیزان میتوانید برای برطرف کردن کلیه آسیب های دستگاه خود با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید.

تمامی کارشناسان و تکنسین‌ها ای که در مجموعه ضمیر آنلاین مشغول به فعالیت هستند برای ارائه خدمات به شما عزیزان تمام تلاش خود را می‌کنند فقط کافی است که برای ثبت سفارش خود با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۵۸ تماس بگیرید.

تعمیر سوراخ شدن لوله گاز یخچال

اگر قصد تعمیر سوراخ شدن یخچال خود را دارید و گمان می کنید که این آسیب در قسمت لوله گاز اتفاق افتاده است کارشناسان ابن سینا متخصص از عیب یابی دقیق دستگاه شما و مشخص کردن شدت آسیب تصمیم به تعمیر آن می گیرد.

زمانی که لوله های حامل گاز در قسمت پشتی یخچال شما سوراخ می شوند گازی که در آنها وجود دارد به صورت کامل تخلیه می‌شود و این نشت گاز باعث ایجاد گرمای شدید در قسمت داخلی یخچال از کار افتادن آن می شود به همین دلیل شما نیازمند شارژ مجدد گاز و ترمیم قسمت سوراخ شده هستید.

اگر سوراخ به وجود آمده در قسمت لوله های پشتی دستگاه بزرگ و قابل شناسایی باشد کارشناس تمام تلاش خود را می‌کند تا با استفاده از موادی که در اختیار دارد اقدامات لازم جهت ترمیم و شارژ مجدد گاز را انجام بدهد.

اما گاهی اوقات سوراخ هایی که در قسمت پشتی یخچال ایجاد می شود آنقدر ریز هستند که به درستی قابل تشخیص نیستند،.

به همین دلیل شما باید یک تکنسین حرفه ای و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن آسیب به وجود آمده برای دستگاه را برطرف کند.

زمانی که سوراخ در قسمت لوله های گاز یخچال ایجاد می‌شود علائمی در دستگاه شما به وجود می‌آید که در تشخیص آسیب به شما کمک می‌کند از جمله رایج ترین علائم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش بیش از حد سرما در یخچال
 • ایجاد اختلال در صدای یخچال
 • ریزش روغن در اطراف محل نشت گاز

توصیه ما به شما این است که به محض مشاهده هریک از این علائم در دستگاه خود هزینه کارشناس و تکنسین متخصص برای برطرف کردن هرچه سریعتر حل مشکل کمک بگیرید.

تعمیر سوراخ شدن فریزر یخچال

اگر قسمت داخلی فریزر را به درستی تمیز نکنید یا برای از بین بردن برفک ها از چاقوی تیز استفاده کنید احتمال سوراخ شدن آن قسمت وجود دارد.

بروز چنین آسیبی برای دستگاه شما می‌تواند باعث ایجاد آسیب و نشت گاز شود به همین دلیل باید با انجام یکسری از اقدامات و تعمیر سوراخ شدن یخچال مشکل به وجود آمده برای دستگاه را برطرف کنید برخی از علائم به وجود آمده پس از سوراخ شدن قسمت فریزر یخچال شامل:

 • کاهش دما و گرم شدن قسمت فریزر دستگاه
 • ایجاد عرق و شبنم در قسمت داخلی فریزر
 • سر و صدای غیر عادی در موتور

تعمیر ساید بای ساید زیمنس

دیدگاه خود را بنویسید