آگوست 8, 2021

عیب یابی ساید بای ساید بوش

درباره عیب یابی ساید بای ساید بوش

دستگاه ساید بای ساید، یکی از پر اهمیت ترین لوازم در هر منزلی است؛ اما اگر یک روز ایرادی برای آن روی بدهد چه اقداماتی را باید برای رفع مشکلات و عیب یابی ساید بای ساید بوش انجام دهیم ؟

تماس با شعبات شهر تهران

شمال تهران:02126709158

غرب تهران :02144387596

مرکز تهران :02188933445

شرق تهران :02177361990

اگر دستگاه بوش شما صدا های عجیبی بدهد ایراد کار از کجاست؟ اگر یخچال فریزر بوش مواد غذایی را به خوبی نگهداری نکند چه مشکلی دارد؟ آیا برای عیب یابی یخچال ساید بای ساید بوش، خود اطلاعاتی دارید؟

بیشتر بخوانید :

تعمیر برد یخچال
صافکاری و نقاشی درب یخچال
تعمیر موتور یخچال
هزینه تعویض موتور یخچال
تعمیر یخچال در محلتعمیر فرورفتگی درب یخچال

دقیقا موقعی که ایرادی برای یخچال و فریزرتان روی می دهد احتیاجی به نگرانی و تعویض آن نخواهد بود، می توایند با مطالعه این مقاله تخصصی توسط تیم تولید محتوای تعمیر آنلاین بسیاری از مشکلات متعددی را که برای یخچال ساید بوش پیش می آید را برطرف نمائید.

مراحل عیب یابی یخچال ساید بای ساید بوش

نخستین ایرادی که امکان دارد برای یخچال ساید بوش شما روی بدهد، صدای زیاد فریزر است. صدای گوش خراش و غیر عادی یخچال فریزر بوش، یکی از اصلی ترین مشکلات یخچال های این شرکت آلمانی می باشد.

این صدا می تواند از فن آواپراتور یخچال فریزر به وجود آمده باشد، که به علت فرسودگی و انجام ندادن خدمات دوره ای یخچال فریزر، پیش می آید.

شما می توانید با روغن کاری فن آواپراتور، این ایراد را ازبین ببرید؛ در غیر این صورت باید آن را تعویض نمائید.

ایراد بعدی که می تواند برای دستگاه بوش شما بوجود آید، برفک زدن آن می باشد. برفک زدن درون فریزر باعث کم شدن کیفیت فعالیت و بازدهی آن می شود و مشکلات دیگری را برای یخچال ساید بوش بوجود خواهد آورد.

اما دلیل اصلی برفک زدن فریزر، وارد شدن هوای گرم و مرطوب فضای اطراف یخچال به درون آن است، که عامل نخست بوجود آمدن برفک روی لوله های آن می شود.

بهترین روش برای ازببین بردن برفک های به وجود آمده در یخچال فریزر بوش، بستگی به جایی دارد که برفک در آن ساخته شده است.

ساخته شدن برفک روی درب یخچال فریزر، به دلیل عدم بسته شدن صحیح درب آن می باشد. درب را چک کنید و اگر هر مشکلی در لاستیک و واشر دور آن روی داده بود، آن را برطرف نمائید.

امکان دارد که این برفک در همه جای یخچال فریزر بوش مشاهده شود، که خود بیانگر دمای پایین آن می باشد. با تنظیم دما می توانید این ایراد را برطرف نمائید.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان در راستای رفع مشکلات مورد نظر توسط کارشناسان تعمیر آنلاین

سومین ایرادی که احتمال دارد برای یخچال ساید بای ساید بوش روی بدهد، یکسره فعال بودن آن است. یک سره شدن یخچال ساید بوش موارد منفی را به همراه خواهد داشت.

این مشکلات مصرف زیادتر از حد نرمال برق و ایجاد سر و صدای زیاد را در پی خواهد داشت . دلایل اصلی یکسره شدن یخچال ساید بای ساید بوش می تواند یکی از موارد زیر اشاره نمود:

1- بودن گرد و غبار در اطراف یخچال فریزر عامل کم شدن عملکرد لوله های کندانسور خواهد شد.

2- ایراداتی فنی در ترموستات، سیستم گرمای دیفراست و… که باید به وسیله کارشناس متخصص بررسی گردند.

3- ست کردن دما بر روی سرد ترین درجه ممکن یخچال فریزر بوش، عامل اصلی فشار به کمپرسور آن خواهد شد. این فشار عامل کم شدن عمر مفید یخچال فریزر شما می شود.

اما چهارمین و اصلی ترین ایرادی که امکان دارد برای یخچال فریزر بوش روی بدهد، سرد نکردن فریزر می باشد. مناسب ترین دما برای فریزر 0 تا 5 درجه فارنهایت است.

اما اگر دمای درون فریزر کم نمی شود، نخست چک کنید که مواد غذایی که درون آن قرار داده اید، از ظرفیت یخچال بیشتر نباشد.

پر کردن زیاد تر از حد نرمال فریزر، عامل اصلی عدم گردش هوا در میان مواد غذایی می شود. این نچرخیدن هوا باعث می شود مواد غذایی بشکل کامل یخ نزنند.

اگر مورد سرد نکردن یخچال فریزر بوش برطرف نگردید، باید حتما چک کنید که دمای یخچال و فریزر را به شکل صحیحی تنظیم کرده اید. توجه کنید که، امکان دارد سرد نکردن فریزر، به به دلیل بسته نشدن درب آن باشد.

بسته نشدن کامل درب عامل اصلی خارج شدن هوای سرد و وارد شدن هوای گرم به ددرون فریزر خواهد بود. با برطرف نمودن مشکلات روی داده می توانید مشکل سرد نکردن یخچال ساید بوش خود را برطرف نمائید.

مورد بعدی در زمینه عیب یابی ساید بای ساید بوش ، بوی بد داخل آن است. علل متعدد این بوی بد می تواند غذا های درون یخچال و عدم تمیز کردن دستگاه شما باشد.

این امکان را دارید تا با بسته بندی کردن غذا های بو دار و تمیز نمودن فضای داخل آن، بوی بد یخچال ساید بای ساید بوش را از بین ببرید. با قرار دادن جوش شیرین داخل یخچال نیز، می توایند مشکل بوی بد درون آن را از بین ببرید.

ادامه مراحل عیب یابی ساید بای ساید بوش

مورد بعدی از عیب یابی ساید بای ساید بوش، لرزش یخچال ساید بای ساید بوش است؛ اما این نکته را حتما در نظر داشته باشید که لرزش اندک یخچال کاملا عادی می باشد. این ایراد به علت های زیر امکان دارد که روی بدهد.

1- اتصال نداشتن برق یخچال و پریدن فیوز که با وصل نمودن مجدد برق و تعویض فیوز برطرف خواهد شد.

2- ست شدن یخچال در زمان دیفراست، که پس از سپری شدن یک ساعت این مشکل برطرف خواهد شد.

3- قرارگرفتن یخچال در وضعیت نمایشگاهی، که با از برق خارج نمودن یخچال و مجددا وصل کردن آن این ایراد هم حل می شود.

بخشی از مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال ساید بای ساید بوش روی بدهد را برای شما عزیزان و کاربران گرامی شرح دادیم. اگر برطرف نمودن آن برای شما مشکل بود، این امکان را دارید تا با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش تعمیر آنلاین تماس بگیرید.

حتما این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که از نمایندگی بوش در تهران تعمیر آنلاین که به صورت رسمی فعالیت می کنند درخواست تعمیرکار و سرویسکار دهید.

به دلیل اینکه نمایندگی های رسمی تعمیر آنلاین از متخصصین مجرب و با تجربه استفاده می نماید.

همچنین فقط از لوازم اصلی و اورجینال برای سرویس و عیب یابی ساید بای ساید بوش استفاده می کنند.

یکی دیگر از مزیت های تعمیر آنلاین در زمینه عیب یابی ساید بای ساید بوش خدمات پس از فروش آن است که بسیار اهمیت دارد.

تعمیر یخچال پروفایل

دیدگاه خود را بنویسید